İkametgâh Tezkeresi İçin Gerekli Evrakların Çevirisi.

Ülkemizde farklı nedenlerden dolayı çalışmak ya da kalmak için gelen yabancı şahıslar ilk olarak 1 ay içinde kendileri için düzenlenmiş olan oturum izni ya da ikametgâh tezkeresi almak durumundadır. Bu belgenin de anlaşılabilir olması için ikametgâh tezkeresi için gerekli evrakların çevirisi hizmetlerinden faydalanmaları gerekiyor.

Yabancılar için gerekli evraklar arasında bulunan tedavi amaçlı, turistik amaçlı, çalışma amaçlı ve iş görüşmesi amaçlı evrakların hazırlanması gerekiyor ve bu evrakların tamamı da noter onaylı Türkçe tercümeleri ile birlikte iletilmelidir. Bu noktada devreye giren Hedef Tercüme ile birlikte çevirilerin tamamı hızlı ve kaliteli bir şekilde yapılarak sizlere ulaştırılmaktadır.

İhtiyaçlarınıza uygun profesyonel tercüme kadrosu ile ülkemizdeki birçok ilde faaliyet gösteren firmamız, yerleşik ikametgâh tercüme hizmeti de sunmaya devam etmektedir. Sizler de bu çeviriden yararlanmak ve aynı zamanda hizmetlerinizin tamamını ücretsiz kargo ile almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Hedef Tercüme Bürosu olarak hızlı çeviri teslimi hizmetinin yanında çok kısa sürede fiyatlandırma seçenekleri de sunuyoruz. Ayrıca firmamız 64 ülke ile işbirliği içindedir ve üstün tercüme kalitesi politikasıyla çalışmalarına hız vermektedir. 2005 yılından bu yana bütün dünya dillerinde sunduğu tercüme hizmetinin yanı sıra güvenlik ve gizlilik garantisiyle müşterilerin memnuniyeti sağlanırken çok acil tercüme ihtiyaçlarınıza da kaliteli çözümler üretebilmektedir. Tercümanların tam zamanlı olarak çalışması ile birlikte tüm teknolojik imkânlardan faydalanılmaya devam ediliyor. Bizlere istediğiniz her an ulaşabilirsiniz.

İletişim

İkametgah Tezkeresi İçin Gerekli Evrakların Tercümesi

İkametgah Tezkeresi İçin Gerekli Evrakların Tercümesi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top