İmza Sirküleri Tercümesi.

Kuruluşlarda, kuruluşu temsil ve ilzama yetkili kişilerin imza örneklerini içeren ve öncelik sırasının da belirtildiği belgelere imza sirküleri adı verilmektedir. Şirketlerin tescil ve ilan edilen kurul kararlarına dayanılarak noterliklerde düzenlenen imza sirküleri, ilgili yöneticinin görev süresinin bitimine kadar geçerliliğini korumaktadır.

Anonim Şirketlerde yönetim kurulu genellikle 3 yıl süreli olarak seçildiğinden, 3 yıl sonunda imza sirkülerinde adı geçen kişi veya kişiler tekrar seçilmiş olsalar dahi imza sirkülerinin yenilenmesi gerekmektedir. Limited şirketlerde ise, şirket müdür atamaları süresiz olarak dahi yapılabildiğinden, müdürlük görevi devam ettiği sürece imza sirküleri de geçerli olacaktır. Resmi belge niteliğinde olan imza sirkülerinin tercümesinin de yeminli tercümanlar tarafından yapılması zorunludur. Hedef Tercüme Bürosu bünyesinde tam zamanlı çalışan yeminli tercümanlarımız, imza sirkülerinin tercümesi konusunda üstün tercüme kalitesi ile hizmet vermektedirler.

İmza sirkülerinin tercümesinde, kuruluşa ve yetkilendirilen kişi / kişilere ait bilgilerin eksiksiz ve anlam karmaşası yaratmayacak şekilde çevirilmesi önem taşımaktadır. B

ütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimine sahip yeminli tercümanlarımız, imza sirküleri tercümesinde de büyük titizlik göstermekte, gizlilik ve güvenlik garantisini ön planda tutarak müşterilerimizin beklentilerine yanıt vermektedirler.

E-posta, web sitemizde bulunan canlı destek sistemi ya da mobil telefonlardan Whatsapp uygulaması kullanılarak iletilen imza sirkülerinin acil tercüme ihtiyaçlarına da çok hızlı ve kaliteli çözümler üretmekte ve müşterilerimizin memnuniyetini her şeyden üstün tutmaktayız.

İletişim

İmza Sirküleri Tercümesi

İmza Sirküleri Tercümesi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top