Oops...
Slider with alias ingilizce tercuman not found.

Aradığınız İngilizce Tercüman İse Doğru Yere Geldiniz!

ingilizce tercüman

İngilizce dili konusunda 2005 yılından bugüne Türkiye’nin en profesyonel İngilizce tercüme çözümlerini profesyonel çözümlerini sizlerle buluşturan Hedef Yeminli Tercüme ve Çeviri hizmetleri Ltd. Şti. bu alanda sunmakta olduğu profesyonel çözümler ile en uygun İngilizce tercüman kadrosunu sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Sözlü ve yazılı tercüme alanında sunmakta olduğumuz profesyonel hizmetlerimiz ile geleceğe ışık tutan firmamızın sunmakta olduğu avantajlı çözümler ile aradığınız profesyonel İngilizce tercüman kadrosunu sizlerle sunmaya devbam ediyor.

Türkiye’nin ileri gelen birçok İngilizce tercüme projesinde alanınında uzman İngilizce tercüman kadrosu ile çalışmak isteyenlerin vazgeçilmez adresi olmayı başaran firmamız bu alanda sizler için sunmakta olduğu esnek çözümler ile fark yaratmaya devam ediyor.

İngilizce Tercüman Konusunda Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

ingilizce çeviri bürosu

İngilizce  tercümanlık hizmetleri konusunda Türkiye’nin en kaliteli ve uygun fiyatlı çözümlerine ulaşmak isteyen müşterilerimizin vazgeçilmez adresi olan firmamız Dünya’nın tüm dillerinden İngilizce’ye ve İngilizce’den  tüm Dünya dillerine olmak üzere bu alanda ki profesyonel İngilizce tercüman kadrosunu bünyesinde barındıran firmamız, İngilizce tercüme konusunda aradığınız tercüme kalitesini ve en uygun fiyat seçeneklerini daima sizlerle buluşturmaya devam ediyor.

Profesyonel bazda tüm tercümanlarını şirket içerisinde istihdam etmekte olan firmamız bu alanda geliştirmiş olduğu özel çözümler ile acil İngilizce tercüman arayışınıza son veriyor. Bu alanda saunulmakta olan hizmetlerimiz arasında yer alan acil İngilizce tercümanlık konusunda sunmakta olduğumuz hızlı, uygun fiyatlı ve en kaliteli çözümler ile zamandan kazanıyor, işlerinizi hızlandırıyoruz.

 

Acil İngilizce Tercüman ve Tercümanlık Hizmetleri Konusunda Uygun Fiyatlı Çözümler

Türkçe – İngilizce Tercümanlık

9 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

İngilizce – Türkçe Tercümanlık

9 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Farklılıklarımız

İngilizce tercüme

İngilizce tercümanlık alanında geliştirmiş olduğumuz en yüksek fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan firmamız bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmeye devam ediyor. Şirketler yada bireysel müşterilerimizin İngilizce metinlerini titizlikle analiz ederek en uygun çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz bu noktada sizler için en özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyor.

İngilizce tercümanlık  konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere hemen ulaşın.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

İngilizce tercümanlık  dosyanızın boyutu yada karakter sayısı her ne olursa olsun en uygun fiyat çözümlerini sizlerle buluşturan firmamız bu noktada en düşük maliyetle en kaliteli İngilizce tercüme hizmetini sunmaya ediyor. Bu noktada dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden en hesaplı İngilizce çeviri çözümlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde İngilizce tercümanlık  konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farklı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7 / 24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan İngilizce tercümanlık  hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımız da kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Tercüme Dosyanızı Bize Ulaştırın!

  İsim (gerekli)

  E-posta (gerekli)

  İrtibat Telefonu

  Çeviri Dosyanız

  İngilizce Uzmanlıklarımız

  Türkçe & İngilizce Tercümanlık 99%
  İngilizce & Türkçe Tercümanlık 97%
  İngilizce Sözlü Tercümanlık 90%
  İngilizce Yazılı Tercümanlık 99%
  Hızlı Teknik Destek 99%
  En Uygun Fiyat 100%

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Back to Top