fbpx

Aradığınız İngilizce Tercüman İse Doğru Yere Geldiniz!

ingilizce tercüman

İngilizce dili konusunda 2005 yılından bugüne Türkiye’nin en profesyonel İngilizce tercüme çözümlerini profesyonel çözümlerini sizlerle buluşturan Hedef Yeminli Tercüme ve Çeviri hizmetleri Ltd. Şti. bu alanda sunmakta olduğu profesyonel çözümler ile en uygun İngilizce tercüman kadrosunu sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Sözlü ve yazılı tercüme alanında sunmakta olduğumuz profesyonel hizmetlerimiz ile geleceğe ışık tutan firmamızın sunmakta olduğu avantajlı çözümler ile aradığınız profesyonel İngilizce tercüman kadrosunu sizlerle sunmaya devbam ediyor.

Türkiye’nin ileri gelen birçok İngilizce tercüme projesinde alanınında uzman İngilizce tercüman kadrosu ile çalışmak isteyenlerin vazgeçilmez adresi olmayı başaran firmamız bu alanda sizler için sunmakta olduğu esnek çözümler ile fark yaratmaya devam ediyor.

İngilizce Tercüman Konusunda Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

ingilizce çeviri bürosu

İngilizce  tercümanlık hizmetleri konusunda Türkiye’nin en kaliteli ve uygun fiyatlı çözümlerine ulaşmak isteyen müşterilerimizin vazgeçilmez adresi olan firmamız Dünya’nın tüm dillerinden İngilizce’ye ve İngilizce’den  tüm Dünya dillerine olmak üzere bu alanda ki profesyonel İngilizce tercüman kadrosunu bünyesinde barındıran firmamız, İngilizce tercüme konusunda aradığınız tercüme kalitesini ve en uygun fiyat seçeneklerini daima sizlerle buluşturmaya devam ediyor.

Profesyonel bazda tüm tercümanlarını şirket içerisinde istihdam etmekte olan firmamız bu alanda geliştirmiş olduğu özel çözümler ile acil İngilizce tercüman arayışınıza son veriyor. Bu alanda saunulmakta olan hizmetlerimiz arasında yer alan acil İngilizce tercümanlık konusunda sunmakta olduğumuz hızlı, uygun fiyatlı ve en kaliteli çözümler ile zamandan kazanıyor, işlerinizi hızlandırıyoruz.

 

Acil İngilizce Tercüman ve Tercümanlık Hizmetleri Konusunda Uygun Fiyatlı Çözümler

Türkçe – İngilizce Tercümanlık

9 TL 1000 Karakter
    • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

İngilizce – Türkçe Tercümanlık

9 TL 1000 Karakter
    • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Tercüme Dosyanızı Bize Ulaştırın!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

İngilizce Uzmanlıklarımız

Türkçe & İngilizce Tercümanlık 99%
İngilizce & Türkçe Tercümanlık 97%
İngilizce Sözlü Tercümanlık 90%
İngilizce Yazılı Tercümanlık 99%
Hızlı Teknik Destek 99%
En Uygun Fiyat 100%
Back to Top