fbpx

Profesyonel İngilizce Tercüme Hizmetleri

İngilizce Dünya’nın en çok konuşulan ikinci dilidir. 340 milyondan fazla insanı ana dilidir fakat toplamda 840 miliyon kişi tarafından konuşulur.

İngilizce, Amerika Birleşik Devletleri, Büyük Britanya, Kuzey İrlanda, Kanada, Avusturalya, Hindistan’da dahil olmak üzere toplam 53 ülkede resmi dildir.

Dünya’da en yaygın şekilde konuşulan dil olan İngilizce tüm ülkelerde en fazla tercümesi yapılan dildir. Çünkü tüm sektörlerde iletişim dili olarak İngilizce kullanılır.

Hedef Tercüme Bürosu anadili İngilizce olan tercümanlar ile en kaliteli tercümeleri uygun fiyatlar ile sunuyoruz. İngilizce Türkçe, Türkçe İngilizce, İspanyolca İngizlice, İngilizce İspanyolca gibi yüzlerce kombinasyon için teklif alabilirsiniz.

Profesyonel İngilizce Tercüme

7/24 Açığız

İstediğiniz an bizden teklif alabilir ve projelerinizin takibini yapabilirsiniz.

Uygun Fiyatlar

İngilizce Tercümelerde 9 TL’den başlayan fiyatlar ile teklif sunuyoruz.

Hızlı Teslim

Mail, kargo, fax, kurye, hızlı kargo. Nasıl isterseniz o şekilde teslim ediyoruz.

Yüksek Kalite

Anadili İngilizce olan tercümanlar ile en kaliteli tercümeleri sunuyoruz.

Sözlü Tercüme Hizmetlerimiz

Ardıl veya simultane tercümelerde deneyim sahibi olan tercümanları sizlerle buluşturuyoruz. Uygun fiyatlar ve kaliteli ekipmanlar ile istediniz yere kısa bir sürede ulaşıp kusursuz organizasyonlar düzenlemenize yardımcı oluyoruz.

İngilizce sözlü tercümelerde birçok eğitim semineri, iş toplantıları, sempozyumlar, konferanslar hatta telefon görüşmelerinde bile hizmet vermekteyiz.

Sözlü tercümelerde hakkında daha fazla bilgi almak için bize mail, telefon ya da canlı destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.

İngilizce Tercüme İle Dünya’ya Açılın

Yurt dışına açılmak artık çok kolay. Dijital pazarlama çalışmaları ile kısa bir sürede milyonlarca insana ulaşabilirsiniz.

İngilizce web sitesi tercüme ile bir anda 800 milyondan fazla insana hitap etmenizi sağlıyoruz. SEO uyumlu tercümeler ile dünya genelinde yapılan aramalarda da üst sıralara çıkabilirsiniz.

E-mail tercüme çalışmaları müşterilerinizin dilinden konuşarak sitenize düzenli olarak ziyaretçi çekmenizi sağlar. E-mail tercümelerinin yanı sıra sosyal medya reklamları, içerikleri, arama motoru reklamları, mobil uygulamaları, blog yazıları gibi tercüme hizmetleri sağlamaktayız.

İngilizce Tercümelerde Sektör Uzmanlıkları

Sektörlere Göre Uzman Tercümanlar

Hedef Tercüme Bürosu olarak bize gönderdiğiniz tüm projelerin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu yüzden en kaliteli çevirileri sunmak için çaba gösteriyoruz.

Tercüme sektöründe kaliteyi arttırabilmek için sektör uzmanlıkları olan tercümanlar ile çalışıyoruz. Yüzlerce sektörde uzmanlaşmış kadromuz ile teknik, tıbbi, akademik, hukuki tüm çeviri ihtiyaçlarınızda en doğru sonuçları ulaştırıyoruz.

Sektör Uzmanlıklarımız
 • Havacılık
 • E-ticaret
 • Enerji sektörü
 • Taşımacılık
 • İlaç sektörü
 • Bilişim teknolojileri
 • Ve tüm sektörler

Noter Yeminli Tercüme Hizmetlerimiz

Noter yeminli tercümelerde hıza önem veriyoruz. En hızlı şekilde noter onayı ve apostil gibi işlemler ile belgelerinizi kullanıma sunuyoruz.

Göçmenlik başvuruları da dahil olmak üzere istediğiniz tüm belgelerin noter onayı işlemleri yapılabilir.

Noter Yeminli Tercüme Örnekleri
 • Hastane raporları
 • Diplomalar transkriptler
 • Kimlik bilgileri
 • Ehliyetler
 • Kontratlar
 • Kaza tutanakları
 • Ve tüm belgeler

Dakikalar İçinde Teklif Alın

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

İngilizce Yerelleştirme Hizmetleri

İngilizce Yerelleştirmeler İle Fark Yaratın

İngilizce Dünya üzerinde en çok farklı bölgede konuşulan dildir. Avustralya kıtasından Amerika, Afrika, Asya da dahil olmak üzere tüm kıtalarda yaygın olarak konuşulur. İşte tamda bu yüzden İngilizce yerelleştirme hizmetleri önem kazanıyor.

İngilizce tercümeleri kullanacağınız bölgelerde dile hakkim tercümanlar en kaliteli sonuçlara ulaşmamızda yardımcı olmaktadır.

Yerelleştirme ile hedef kitlenizin dilinde birebir konuşmuş olursunuz. Aynı zamanda kültürel anlamda yapılan çalışmalar ile yerel firmalar ile aranızdaki farklılıkları ortadan kaldırıyoruz.

Back to Top