fbpx

İspanyolca Tercüme Hizmetleri

İspanyolca Dünyanın Çince ve İngilizce’nin ardından dünyanın en çok konuşulan 3. dilidir. Tüm kıtalara yayılmış bir şekilde kullanım alanına sahiptir. Özellikle Güney Amerika’da yaygın olarak konuşulur.

İspanyolca Amerika Birleşik Devletleri’nde de en çok konuşulan ikinci dildir. İspanya, Arjantin, Bolivya, Uruguay, Peru, Şili, Meksika da dahil olmak üzere 22 ülkede resmi dil konumundadır.

İspanyolca Roman dillerindendir fakat uzun yıllar Arap kültürü ile etkileşim halinde bulunmasından kaynaklı olarak Arapça İspanyolca’yı büyük oranda etkilemiştir.

Hedef Tercüme Bürosu kaliteli en kaliteli İspanyolca çevirileri sunmak için ana dili İspanyolca olan, çeşitli konularda uzmanlaşmış deneyimli tercüman kadrosu ile çalışır.

İspanya Bayrağı

Noter Yeminli Tercümelerde Hıza Önem Veriyoruz

Noter yeminli tercümelerde merkezi konumumuz ile en hızlı şekilde sonuca ulaşıyoruz. Geniş yeminli tercüman kadromuz İspanyolca yeminli tercümelerde size istediğiniz zaman yardımcı olabilmektedir.

Noter yemininin yanı sıra İspanya’da ve Güney Amerika ülkelerinde geçerli begelere ulaşmanız için apostil işlemleri de gerçekleştirmekteyiz.

Noter Yeminli Belgelere Örnekler
 • Vize pasaport
 • Öğrenci belgesi, transkript, diploma
 • Evlilik cüzdanları
 • Gümrük beyannameleri
 • Hastane raporları
 • Ve tüm belgeler için noter yeminli tercümeler sunuyoruz.

Tercüme Dosyanızı Bize Ulaştırın!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Dil Uzmanları Görevlendirilir

Alanında Uzman Tercümanlarlar İle Çalışın

Yurt dışına açılırken komple proje yönetimi ile dil problemlerini ortadan kaldırıyoruz. Yasal süreçlerden pazarlama çalışmalarınıza lojistik aşamalarından marka konumlandırmaya kadar tüm tercüme ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

Sektör uzmanlığı bulunan tercümanlar kaliteli ve hızlı çeviriler başarı odaklı çalışmaları size sunmaktadır. Yüzlerce sektörde İspanyolca tercüme hizmeti sunduk.

Sektör Uzmanlıklarımız
 • Turizm
 • E-ticaret
 • Eğitim
 • Bilişim Teknolojileri
 • Gıda
 • Finans
 • Enerji
 • Ve tüm sektörler.

İspanyolca Yerelleştirmenin Güvenilir Adresi

Yerelleştirme alanında deneyimli tercüman kadromuz ile oluştuğumuz ekiplerle sizler için en verimli yerelleştirme hizmetlerini sunabilmek için aralıksız çalışmaktayız.

Güney Amerika, Kuzey Amerika ve Avrupa’da yaygın olarak kullanmakta olan İspanyolca’yı yerelleştirme yapmadan kullanmak büyük bir risk teşkil etmekte.

Örneğin İspanyolca birine “nasıl gidiyor? ” Diye sormanın 11 farklı çeşidi vardır. Ya da İspanya’da apartman anlamına gelen “piso” kelimesi Güney Amerika’da “apartmento” olarak telaffuz edilir.

Bu örneklerde olduğu gibi farklı anlamlara gelen bir çok kelimeyi bölgede ki dile adapte ederek çevirerek firmanızı bölge halkına daha yakın hissettirin. Bu sayede çalışmalarınızdan daha fazla verim alarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Yerelleştirme kullanmak aynı zamanda karşılaşabileceğiniz yanlış anlamaları ortadan kaldırdığı gibi firmanızın da itibarını korur. En hızlı ve güvenilir İspanyolca yerelleştirme için uzman kadro ve deneyimlerimizden yararlanarak firmanızın kalitesini üst seviyelere çıkarabilirsiniz.

İspanyolca Yerelleştirme İle Fark Yaratın

Yüksek Kalite

En kaliteli tercümeleri sunmak için doğru tercümanlar ve deneyimli editörler ile çalışıyoruz.

7/24 İletişim

İstediğiniz an bize ulaşabilirsiniz. Devam eden projeleriniz hakkında raporlar sunuyoruz.

Uygun Fiyatlar

İspanyolca tercümelerde 19 TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun profesyonel tercüme hizmeti.

Ücretsiz Teslim

Kargo, hızlı kargo ya da kurye Türkiye içindeki teslimatlarda ücretler bizim tarafımızdan karşılanır.

 

Konferans Tercüme Hizmetleri

İspanyolca Sözlü Tercüme Hizmetleri

Sözlü tercümeler ardıl ve simultane olarak ikiye ayrılır. Simultane tercümeler ekipman kullanılarak oldukça fazla dinleyiciye anlık çeviriler sunmak olarak özetlenebilir. Konuşmacının duraksanması beklenmez. Fakat ardıl tercümelerde konuşmacı ara verdiği anda tercüman hedef dile çeviri gerçekleştirir.

İki türünde kendine has zorlukları vardır. Fakat genel kanı olarak sözlü tercümeler en zor çeviri hizmetleri olarak adlandırılmaktadır. Çünkü iki dilde de ana dil gibi konuşabilmeniz hızlı bir şekilde anlamı bozmayacak biçimde aktarmanız gerekmektedir.

Hedef Tercüme Bürosu olarak yüzlerce sempozyum, panel, konferans, iş toplantısı gibi çoklu dilin konuşduğu aktivitelere katılım sağladık. Kaliteli ekipmanlar ile İspanyolca tercüme hizmeti sunarak uluslararası organizasyonların kusursuz geçmesini sağlıyoruz.

Back to Top