Oops...
Slider with alias istanbul tercume not found.
İstanbul’un her bölgesine profesyonel hızlı ve kaliteli tercüme hizmetini uygun fiyatlar ile sunuyoruz.

Adalar Arnavutköy Ataşehir Avcılar Bağcılar Bahçelievler Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa Beşiktaş Beykoz Beylikdüzü Beyoğlu Büyükçekmece Çatalca Çekmeköy Esenler Esenyurt Eyüp Fatih Gaziosmanpaşa Güngören Kadıköy Kağıthane Kartal Küçükçekmece Maltepe Pendik Sancaktepe Sarıyer Silivri Sultanbeyli Sultangazi Şile Şişli Tuzla Ümraniye Üsküdar Zeytinburnu

İstanbul ve Tüm İlçeleri İçin Aradığınız Hesaplı Tercüme Hizmeti

istanbul tercümeHedef Tercüme ailesi olarak İstanbul’un her bölgesinde profesyonel tercüme çözümlerini sizler için bir araya getirmeye devam ediyoruz. Tercüme hizmetleri sunma noktasında gerekli olan uzmanlık, bilgi birikimi ve deneyimi edindiğimiz tecrübeler ışığında sizlere sunan firmamız bu alanda Türkiye’nin en çok tercih edilen tercüme bürosu olarak hizmetlerine devam etmektedir. Tercüme hizmetleri konusunda İstanbul’da hız, kalite ve güven arayanların vazgeçilmez adresi olan firmamız, bu alanda sunduğu yenilikçi çözümler ile fark yaratmaya devam etmektedir. Başta İstanbul olmak üzere; Beylikdüzü’nden Tuzla’ya kadar birçok destinasyonda profesyonel tercüme hizmeti sunan firmamız tüm tercüme türlerinde profesyonel çözümler sunabilmektedir.

Tercüme dosyalarınız İstanbul içi dilerseniz elden, dilersenizde kurye yolu ile alınıp sizlere teslimi sağlanabilmektedir. Yeminli tercümelerinizde gün içerisinde adresinize teslim yapabilen teslimat ekibimiz ile bu alanda İstanbul’un en hızlı tercüme hizmetlerini sizlerle buluşturmaya devam etmekteyiz.

İstanbul ve İlçelerinde Alacağınız Tercüme Hizmetlerinde Kalite’den Taviz Vermeyin!

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde uygun fiyatın yanı sıra, kaliteyi daima ön planda tutan Hedef Tercüme ailesi olarak belgelerinizin tercüme kalitesini garanti ediyoruz. Bu alanda şirketimiz bünyesinde çalışan tam zamanlı tercüman ve proje koordinatörü kadromuz ile sektörde aradığınız çözüm ortağınız olmaya devam eden firmamızdan Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ve Zeytinburnu bölgelerinden profesyonel hizmet alabilirsiniz. İletişim bölümümüzde bulunan mail adresimizden gönderecek olduğunuz dosyalarınıza 5 dk. içerisinde fiyat ve süre teklifi sunabilmekteyiz.

İstanbul’da Tercüme Hizmeti Sunmakta Olduğumuz Tercüme Dilleri

İstanbul’un tüm bölgelerinde sorunsuz bir şekilde İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Arapça, İspanyolca, Arnavutça, Azerice, Boşnakça, Bulgarca, Çekçe, Çince, Danca, Endonezce, Ermenice, Estonca, Farsça, Fince, Flemenkçe, Fransızca, Gürcüce, Hırvatça, Hintçe, İbranice, İsveçce, İtalyanca, Japonca, Kazakça, Korece, Latince, Lehçe, Letonca, Litvanca, Macarca, Makedonca, Moldovaca, Norveçce, Osmanlıca, Özbekçe, Polonyaca (Lehçe), Portekizce, Romence, Rusça, Sırpça, Slovence, Tayca, Türkmence, Ukraynaca, Urduca Yunanca olmak üzere Dünya’nın tüm dillerinden tercüme hizmeti sunmaktayız.

İstanbul’da Hangi Tercüme Türlerinde Hizmet Alabilirsiniz?

İstanbul ve tüm ilçelerinde sektörde yer alan tüm tercüme türlerinde profesyonel tercüme çözümlerini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Şirket içerisinde oluşturduğumuz departman sistemi yardımı ile tercüme edilecek belgenizin teknik türü ile ilgili departmanımız günün her saatinde sizlere hizmet sunmaya hazır durumdadır.

Yazılı Tercüme: Teknik, hukuki, tıbbi, medikal, kitap, katalog, dergi, ticari, yeminli, noter tasdikli olmak üzere tüm tercüme türlerinde hizmetinizdeyiz.

Sözlü Tercüme: Simultane, Ardıl, Refakat hizmetleri ve teknik ekipman konularında profesyonel ve hesaplı çözümleri sizlerle buluşturuyoruz.

Bu Fiyat, Hız Ve Kaliteyi Başka Hiçbir Yerde Bulamayacaksınız!

İngilizce 9 TL – Almanca 11 TL – Rusça 17 TL – Arapça 17 TL – İtalyanca 15 TL

Tercüme Dosyanızı Bize Ulaştırın!

  İsim (gerekli)

  E-posta (gerekli)

  İrtibat Telefonu

  Çeviri Dosyanız

  Neden Bizi Tercüme Etmelisiniz?

  Firma bünyesinde tam zamanlı olarak faaliyet gösteren tercümanlarımız ile günün hangi saati olursa olsun en uygun fiyatlı tercümeleri sizlerle buluşturuyoruz.
  Uygun fiyatlı tercüme ortaya koymanın yanı sıra, tercüme alanında kaliteden ödün vermeyen anlayışımızda sektörün lideri olarak yolumuza devam ediyoruz.
  7 / 24 açık olan olan ofisimizde vardiya sistemi ile tam zamanlı olarak çalışan tercüman ve teknik ekibimiz ile en hızlı terme hizmetini ortaya koyuyoruz.

   

   

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Back to Top