DES Sanayi Sitesi.

Sürekli kendini geliştiren yapısı ile son zamanların en gözde İstanbul ilçelerinden biri olan Ümraniye’nin dikkat çeken yerleşim yerlerinden biri olan DES Sanayi Sitesi gün geçtikçe daha fazla nüfusun ilgisini çeken bir yer haline gelmiştir.

Çeviri konusunda sayısız başarıları bulunan ve sektörde en çok tercih edilen adreslerden biri olmayı başaran Hedef Tercüme Bürosu, İstanbul’un merkezi bölgelerinde sunmuş olduğu çeviri hizmetleri ile pek çok alanda sizlerin işlerini daha kolay ve hızlı bir hale getirmeyi başarmıştır. Akademik ve hukuki konuların dışında pek çok farklı alanda ve tüm dünya dillerinde çeviri hizmeti sunan Hedef Tercüme Bürosu, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışına sadık kalarak her zaman sizleri memnun edebilmek için çevirilerde büyük bir özveri ve titizlik ile çalışmaktadır. Deneyim sahibi ve profesyonel çeviri ekibi ile kaliteli tercüme hizmetini oldukça uygun fiyatlarda sunmayı başaran tercüme bürosu her zaman yanınızda olmanın mutluluğu yaşıyor ve sizlere en iyi çeviri hizmetini garanti ediyoruz.
Des Sanayi sitesi başta olmak üzere İstanbul’un tüm merkezlerine en iyi tercüme hizmetini sunarak sizleri şaşırtmaya devam ediyoruz.

İletişim

DES Sanayi Sitesi

DES Sanayi Sitesi

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top