Acıbadem Tercüme.

İstanbul ilinin Anadolu Yakası’nda yer alan Kadıköy ve Üsküdar ilçelerinin sınırlarına dahil olan Acıbadem mahallesi nüfus yoğunluğu sebebi ile iki bölüme ayrılmıştır. Aşağı ve Yukarı Acıbadem olarak ikiye ayrılan bu yoğun nüfuslu mahalle 20 sene öncesinde ise Haydarpaşa’ya bağlı olan bir mahalle idi. Acıbadem aynı zamanda ulaşım açısından da oldukça verimli bir yerleşim alanıdır. Çevre yollara hakim olması sebebi ile Acıbadem’de ulaşım oldukça rahat bir şekilde ilerlemektedir. Tabi ki gezip görülecek yerleri ile de her zaman dikkat çekmeyi başaran bir yerleşim yeridir.

Hedef Tercüme Bürosu İle Her Zaman Tasarruf Sağlayabileceksiniz!

Yabancı dil, kimi zaman iş hayatınızda kimi zaman ise eğitiminizde sizi zora sokan ve işlerinizin uzamasına sebebiyet veren bir konudur. Bu duruma etkili bir şekilde müdahale ederek tüm dünya dillerinde ihtiyaç duymuş olduğunuz her konuda sizlere tam destek sunan Hedef Tercüme Bürosu, alanında uzman ve disiplinli çalışmakta olan personelleri ile çeviri konusunda en iyi hizmeti sağlayarak kusursuz tercüme işleri sayesinde sizi her zaman başarıya götürecektir.

İletişim

Acıbadem

Acıbadem

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top