İtalyanca Tercüme

Hint-Avrupa dil ailesinin Roman Dilleri kolundan olan İtalyanca, Amerika Birleşik Dilleri, İsviçre, Brezilya, Arjantin, Kanada ve Avustralya başta olmak üzere tüm dünyada sıklıkla konuşulan bir dildir. Yaklaşık 90 milyon insan tarafından bilinen dil, 60 milyon kişinin ana dilidir. Latince kökenli, Roma kültürünün devamı niteliğini taşıyan İtalyanca, dünya üzerinde konuşulan en ahenkli diller kategorisine rahatlıkla sokulabilir. Diğer bir adı olan “Modern Latince” ile bahsedilen ahengi destekleyen dil, entelektüelliğin bir birikimi olarak gösterilir.

İtalyanca, birbirinden farklı alanlarda terminolojiye kattığı sayısız kelime ile önem kazanmaktadır. Günümüzde, özellikle bilim dalının kaynak dili İtalyanca’dır. Dünya üzerinde sayılı melodik dillerden biri olan İtalyanca, bu yetisini hemen hemen her kelimesini ünlü harf ile bitirerek ve kesif vurgular yaparak kazanmıştır. Dilin kendine has bir yapısı vardır. Kelimelerin ünlü harf ile bitirilmesinin yanı sıra örneğin; bazı harfler, sade ve sadece yabancı kelimelerde kullanılır.

Türkçe ve İtalyanca dilleri arasında yapı benzerlikleri yok denilecek kadar azdır; ancak İtalyanca, öğrenme aşamasında kişiyi zorlayan bir dil değildir. Aksine bu dili, öğrenmek, ahengine ayak uydurmayı başarmak dili öğrenen kişiye büyük keyif verir.

Günümüzde, küreselleşme ve buna bağlı olarak yaşanılan teknolojik gelişmeler, tüm dünya vatandaşlarının iletişim halinde olmasına olanak tanımıştır. İnsanlar artık, teknolojinin kendilerine sunduğu hizmetler sayesinde dünyanın diğer bir ucunda olan kişilere ulaşabilmekte ve onlardan anlık olarak karşılık alabilmektedir. Hal böyleyken, büyük firmaların ve kurumların dünyaya açılmamaları, yurt dışı firmalarıyla anlaşma yoluna gitmemeleri imkânsızdır. İşte tam bu noktada, diller arasında tercümeye ihtiyaç duyan firmalar ve kurumlar, tercüme bürolarının kapısını çalmaktadır.

Ülkemizde tercümesi yapılması talep edinilen dillerden bir tanesi de İtalyanca’dır. İtalyanca, barındırdığı müzikal yapı ve duygusal anlatımların fazlalığından dolayı, tercümesinde hassasiyet isteyen bir alandır. 2005 yılından bu yana faaliyet gösteren Hedef Tercüme Dil Hizmetleri Ltd. Şti., Türkçe-İtalyanca ve İtalya-Türkçe tüm çevirilerini, bahsetmiş olduğumuz bu hassasiyet unsuru çerçevesinde yapmaktadır. Firmamız, tüm profesyonel ekibi ile İtalyanca çevirilerinizde her daim hizmetinizdedir.

İtalyanca Tercüme
İtalyanca Tercüme

Türkiye’nin İtalyanca Tercüme Hizmetinde Öncü Tercüme Bürosu

Hedef Tercüme, kurulduğu günden bu yana Türkçe-İtalyanca ve İtalyanca-Türkçe tercüme alanında çalıştığı profesyonel ekibiyle sizlere yüksek kalite hizmet sunabilmeyi hedeflemektedir. İtalyanca’nın ne kadar kırılgan bir dil olduğunun farkında olan deneyimli tercümanlarımız sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

Yüksek kalite, düşük fiyat politikasıyla tercüme sektöründe öncülüğünü koruyan Hedef Tercüme için öncelikli olan % 100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Sözlü ve yazılı Türkçe-İtalyanca ve İtalyanca-Türkçe çeviri hizmetlerinizde, çözüm ortağınız olabilmek için buradayız.

İtalyanca Tercüme Fiyatları

En Uygun Fiyat ve En Kaliteli Hizmet Garantisi
15 TL KDV Dahil Değildir
Türkçe – İtalyanca Tercüme
1000 Karakter
7 Gün 24 Saat Hizmet
15 TL KDV Dahil Değildir
İtalyanca – Türkçe Tercüme
1000 Karakter

Farklılıklarımız

Neden Biz?

İtalyanca tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en yüksek fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan firmamız bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmeye devam ediyor. Şirketler yada bireysel müşterilerimizin İtalyanca metinlerini titizlikle analiz ederek en uygun çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz bu noktada sizler için en özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyor.

İtalyanca tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere hemen ulaşın.

En Uygun Fiyat Garantisi

İtalyanca tercüme dosyanızın boyutu yada karakter sayısı her ne olursa olsun en uygun fiyat çözümlerini sizlerle buluşturan firmamız bu noktada en düşük maliyetle en kaliteli İtalyanca tercüme hizmetini sunmaya ediyor. Bu noktada dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden en hesaplı İngilizce çeviri çözümlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz.

İtalyanca – Türkçe  9 TL

Türkçe – İtalyanca 9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

7/24 Teknik Destek

Günün her saatinde İtalyanca tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farklı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7 / 24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan İtalyanca tercüme hizmeti almayın!

Aynı Gün Kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

Güvenliğiniz Garantimiz Altında

İnternet sitemizde ve mail sunucularımız da kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor