fbpx

İtalyanca Tercüme Hizmetinin Hassasiyet Gerektirdiğini Unutmayın!

Hint-Avrupa dil ailesinin Roman Dilleri kolundan olan İtalyanca, Amerika Birleşik Dilleri, İsviçre, Brezilya, Arjantin, Kanada ve Avustralya başta olmak üzere tüm dünyada sıklıkla konuşulan bir dildir.

Yaklaşık 90 milyon insan tarafından bilinen dil, 60 milyon kişinin ana dilidir. Latince kökenli, Roma kültürünün devamı niteliğini taşıyan İtalyanca, dünya üzerinde konuşulan en ahenkli diller kategorisine rahatlıkla sokulabilir.

Diğer bir adı olan “Modern Latince” ile bahsedilen ahengi destekleyen dil, entelektüelliğin bir birikimi olarak gösterilir. İtalyanca, birbirinden farklı alanlarda terminolojiye kattığı sayısız kelime ile önem kazanmaktadır.

Günümüzde, özellikle bilim dalının kaynak dili İtalyanca’dır. Dünya üzerinde sayılı melodik dillerden biri olan İtalyanca, bu yetisini hemen hemen her kelimesini ünlü harf ile bitirerek ve kesif vurgular yaparak kazanmıştır.

Dilin kendine has bir yapısı vardır. Kelimelerin ünlü harf ile bitirilmesinin yanı sıra örneğin; bazı harfler, sade ve sadece yabancı kelimelerde kullanılır.

Türkçe ve İtalyanca dilleri arasında yapı benzerlikleri yok denilecek kadar azdır; ancak İtalyanca, öğrenme aşamasında kişiyi zorlayan bir dil değildir. Aksine bu dili, öğrenmek, ahengine ayak uydurmayı başarmak dili öğrenen kişiye büyük keyif verir.

İtalyanca Tercüme ve Yerelleştirme Hizmetleri

 

Yüksek Kalite

Anadili İtalyanca olan tercümanlar en kaliteli sonuçlara ulaşmaktadır.

7/24 İletişim

İtalyanca tercüme talepleri için bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Uygun Fiyatlar

15 TL’den başlayan fiyatlar ile İtalyanca tercüme hizmetleri sunuyoruz.

Tüm Formatlar

Ses kayıtları ya da fotoğraflar da dahil tüm dosya formatlarında çalışıyoruz.

 

İtalyanca Sözlü Tercüme Hizmetleri

Ardıl ya da simultane tercüme isteklerinde kendini ispatlamış deneyimli tercümanlar ile anlık çeviri hizmetleri sunuyoruz. Uluslararası organizasyonlarda İtalyanca Türkçe İtalyanca İngilizce gibi yüzlerce kombinasyonda anlık çeviri hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Sözlü tercümelerde kaliteli ekipmanlar ile fark yaratıyoruz. Simultane tercümelerde en az iki tercüman kusursuz organizasyonlar düzenlemenize yardımcı olaracaktır.

İtalyanca Yerelleştirme İle Hızlı Sonuçlar Alın

Yerelleştirme çalışmaları en doğru sonuçlara ulaşabilmek için gerçekleştirilir. Hedef kitlenizin dilinden birebir konuşmak dili en etkili şekilde kullanmak istiyorsanız bize anında ulaşabilirsiniz.

İtalya’da yapacağınız pazarlama çalışamaları için kültür en fazla engel çıkaran unsur olacaktır. Yerelleştirme ile kültür farklılıkları ortadan kaldırılmaktadır.

Dakikalar İçinde Teklif Alın

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Yerellestirme İle Fark Yaratın

İtalyanca Çeviriler İle Dünyaya Açılın

Günümüzde, küreselleşme ve buna bağlı olarak yaşanılan teknolojik gelişmeler, tüm dünya vatandaşlarının iletişim halinde olmasına olanak tanımıştır.

İnsanlar artık, teknolojinin kendilerine sunduğu hizmetler sayesinde dünyanın diğer bir ucunda olan kişilere ulaşabilmekte ve onlardan anlık olarak karşılık alabilmektedir.

Hal böyleyken, büyük firmaların ve kurumların dünyaya açılmamaları, yurt dışı firmalarıyla anlaşma yoluna gitmemeleri imkânsızdır. İşte tam bu noktada, diller arasında tercümeye ihtiyaç duyan firmalar ve kurumlar, tercüme bürolarının kapısını çalmaktadır.

Ülkemizde tercümesi yapılması talep edinilen dillerden bir tanesi de İtalyanca’dır. İtalyanca, barındırdığı müzikal yapı ve duygusal anlatımların fazlalığından dolayı, tercümesinde hassasiyet isteyen bir alandır.

2005 yılından bu yana faaliyet gösteren Hedef Tercüme Dil Hizmetleri Ltd. Şti., Türkçe-İtalyanca ve İtalya-Türkçe tüm çevirilerini, bahsetmiş olduğumuz bu hassasiyet unsuru çerçevesinde yapmaktadır. Firmamız, tüm profesyonel ekibi ile İtalyanca çevirilerinizde her daim hizmetinizdedir.

Türkçe – İtalyanca Tercüme

15 TL 1000 Karakter
    • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

İtalyanca – Türkçe Tercüme

15 TL 1000 Karakter
    • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Türkiye’nin İtalyanca Tercüme Hizmetinde Öncü Tercüme Bürosu

Hedef Tercüme, kurulduğu günden bu yana Türkçe-İtalyanca ve İtalyanca-Türkçe tercüme alanında çalıştığı profesyonel ekibiyle sizlere yüksek kalite hizmet sunabilmeyi hedeflemektedir. İtalyanca’nın ne kadar kırılgan bir dil olduğunun farkında olan deneyimli tercümanlarımız sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Yüksek kalite, düşük fiyat politikasıyla tercüme sektöründe öncülüğünü koruyan Hedef Tercüme için öncelikli olan % 100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Sözlü ve yazılı Türkçe-İtalyanca ve İtalyanca-Türkçe çeviri hizmetlerinizde, çözüm ortağınız olabilmek için buradayız.

Hızlı İletişim!

İtalyanca Tercümelerde Öncü Tercüme Bürosu
Back to Top