İzmir Tercüme

Verdiği tercüme ve dil hizmetleri ile Türkiye’de birçok sektörel ticari bağlantıya aracı olmuş, birçok akademik çalışmaya katkıda bulunmuş Hedef Tercüme Bürosu, Türkiye’nin güzide kentlerinden olan İzmir’de birçok önemli projenin altına imza atmıştır.

İzmir’in Tercüme Hizmeti Hedef Tercüme’den

İzmir sınırları içerisinde bulunan Ege Üniversitesi ve Dokuz Eylül Ünivertesi başta olmak üzere birçok akademik birim, Türkiye’nin en güzel sahillerinin bulunduğu Çeşme gibi turizm cennetleri ve İzmir’den çıkan birbirinden başarılı şirketler ile birçok alanda ülkemizin en güçlü kentlerinin başında geliyor. Hedef Tercüme Bürosu olarak barındırdığı bu potansiyeliyle İzmir’in dünya ile bağını, iletişimi artıracak her türlü proje ve çalışmaya tercüme anlamında çözümler üretmek için hizmet etmeye hazırız.

Hedef Tercüme Bürosu, İzmir’den gelecek olan her türlü yazılı, sözlü tercüme talebine Tüm Türkiye’de olduğu gibi deneyimli tercümanlarımız dünya üzerindeki tüm dillerde çözümler üretebilmektedir. Kurulduğu 2005 yılından bu yana her yıl milyonlarca sayfa tercüme hizmeti sunan Hedef Tercüme Bürosu, elde ettiği bu deneyimi İzmir ile paylaşmak istiyor.

Her Hizmette Önce Müşteri Memnuniyeti

Akademik tercüme, teknik tercüme ya da tıbbi ve hukuki tercümeler gibi mesleki tercümelerde uzmanlaşan tercümanları ile müşterilerine her zaman en uygun ve etkin çözümleri üreten Hedef Tercüme Bürosu, sunduğu her hizmette müşteri memnuniyetini en ön planda tutuyor.

Hedef Tercüme Bürosu, yazılı tercümeler dışında, simültane çeviri, ardıl tercüme ve refakat tercümanlığı gibi uzmanlık gerektiren alanlarda da müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Üstelik tüm bu hizmetlerde yüksek kaliteyi en uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.

Gizlilik Ve Güvenlikten Asla Taviz Yok

Kendisine ulaşan tercüme taleplerinde müşterilerin ve içeriklerinin gizliliği ile güvenliğini garanti eden Hedef Tercüme, paylaşılan herhangi bir belge ya da kaynağın üçüncü şahıslar, kurum veya kuruluşlar ile paylaşmamaktadır. Bu prensiplerinden asla taviz vermeyen Hedef Tercüme Bürosu tercümanları, dünya üzerindeki tüm dillerde verilen tercüme hizmetlerinde doğru, minimum hata ile çeviri ve hızlı hizmet esaslarına da özen gösterir. Sizlere sunulan hizmetler vaat edilen süreler tamamlanır ve süreç sırasında istediğiniz her an bilgilendirilirsiniz.
İletişim

İzmir

İzmir

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top