fbpx

İzmir Tercüme.

Verdiği tercüme ve dil hizmetleri ile Türkiye’de birçok sektörel ticari bağlantıya aracı olmuş, birçok akademik çalışmaya katkıda bulunmuş Hedef Tercüme Bürosu, Türkiye’nin güzide kentlerinden olan İzmir’de birçok önemli projenin altına imza atmıştır.

İzmir’in Tercüme Hizmeti Hedef Tercüme’den

İzmir sınırları içerisinde bulunan Ege Üniversitesi ve Dokuz Eylül Ünivertesi başta olmak üzere birçok akademik birim, Türkiye’nin en güzel sahillerinin bulunduğu Çeşme gibi turizm cennetleri ve İzmir’den çıkan birbirinden başarılı şirketler ile birçok alanda ülkemizin en güçlü kentlerinin başında geliyor. Hedef Tercüme Bürosu olarak barındırdığı bu potansiyeliyle İzmir’in dünya ile bağını, iletişimi artıracak her türlü proje ve çalışmaya tercüme anlamında çözümler üretmek için hizmet etmeye hazırız.

Hedef Tercüme Bürosu, İzmir’den gelecek olan her türlü yazılı, sözlü tercüme talebine Tüm Türkiye’de olduğu gibi deneyimli tercümanlarımız dünya üzerindeki tüm dillerde çözümler üretebilmektedir. Kurulduğu 2005 yılından bu yana her yıl milyonlarca sayfa tercüme hizmeti sunan Hedef Tercüme Bürosu, elde ettiği bu deneyimi İzmir ile paylaşmak istiyor.

Her Hizmette Önce Müşteri Memnuniyeti

Akademik tercüme, teknik tercüme ya da tıbbi ve hukuki tercümeler gibi mesleki tercümelerde uzmanlaşan tercümanları ile müşterilerine her zaman en uygun ve etkin çözümleri üreten Hedef Tercüme Bürosu, sunduğu her hizmette müşteri memnuniyetini en ön planda tutuyor.

Hedef Tercüme Bürosu, yazılı tercümeler dışında, simültane çeviri, ardıl tercüme ve refakat tercümanlığı gibi uzmanlık gerektiren alanlarda da müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Üstelik tüm bu hizmetlerde yüksek kaliteyi en uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.

Gizlilik Ve Güvenlikten Asla Taviz Yok

Kendisine ulaşan tercüme taleplerinde müşterilerin ve içeriklerinin gizliliği ile güvenliğini garanti eden Hedef Tercüme, paylaşılan herhangi bir belge ya da kaynağın üçüncü şahıslar, kurum veya kuruluşlar ile paylaşmamaktadır. Bu prensiplerinden asla taviz vermeyen Hedef Tercüme Bürosu tercümanları, dünya üzerindeki tüm dillerde verilen tercüme hizmetlerinde doğru, minimum hata ile çeviri ve hızlı hizmet esaslarına da özen gösterir. Sizlere sunulan hizmetler vaat edilen süreler tamamlanır ve süreç sırasında istediğiniz her an bilgilendirilirsiniz.
İletişim

İzmir

İzmir

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top