Kahramanmaraş Tercüme.

İstiklal Savaşı sırasında işgale gösterdiği direniş nedeniyle İstiklal Madalyası kazanan ve adı  Maraş olan ilimiz, 1973 yılında Kahramanmaraş olarak değişrtirilmiştir, ülkemizin en kalabalık şehirlerinden biridir. Sınırların içinde bulunan barajlar sayesinde ülkemizin elektrik ihtiyacının karşılanmasında da büyük katkısı olan Kahramanmaraş’ta iki resmi ve iki özel organize sanayi bölgesinin bulunması, bölgenin sanayi konusundaki gelişiminin göstergesi haline gelmektedir. Sanayi alanındaki gelişmeler, bölgede faaliyet gösteren işletmelerin tüm dünyaya açılması ve faaliyetlerini çeşitli dillerde de duyurma ihtiyacını da ortaya çıkarmaktadır. Yurt dışı ilişkilerde büyük önem kazanan tercüme hizmetleri konusunda, gizlilik ve güvenliğe önem veren ve üstün kaliteyi ilke olarak benimsemiş profesyonellerle çalışılması ise dikkat edilmesi gereken unsurların başında gelmektedir. Hedef Tercüme Bürosu, Kahramanmaraş başta olmak üzere Afşin, Andırın, Dulkadiroğlu, Elbistan, Göksun gibi çevredeki tüm ilçelere de hızlı çeviri teslimi ve ücretsiz kargo ayrıcalığıyla hizmet vermektedir.

Kahramanmaraş’da İhracat Faaliyetlerinde Artan Tercüme Hizmeti

Kahramanmaraş dendiğinde akla ilk gelenlerden biri de meşhur dövme dondurmasıdır. Özellikle yerel işletmelerin girişimleri sayesinde dünya lezzeti olma yolunda hızla ilerleyen Kahramanmaraş’a özel bu lezzetin dünyaya duyurulmasında etkin bir satış ve pazarlama ağının yanı sıra ihracat faaliyetlerine de ağırlık verilmesi önem taşıyan unsurlar arasındadır.  Bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercümenin önem kazandığı böyle durumlarda, 65 ülke ile işbirliği olan Hedef Tercüme Bürosu işletmelerin en kıymetli çözüm ortağı haline gelmektedir.

Kahramanmaraş’ta 24 Saat Tercüme Hizmeti

İnternet sitesindeki iletişim olanaklarının yanı sıra e-posta ve Whatsapp gibi uygulamalarla haftanın 7 günü ve 24 saat ulaşılabilen Hedef Tercüme‘nin tam zamanlı çalışan tercümanları, acil tercüme ihtiyaçlarına çok hızlı ve kaliteli çözümler üreterek ülkemizin ve sanayimizin gelişimine katkıda bulunmayı kendilerine amaç edinmişlerdir. Ülkemizin kalkınmasında herkesin üzerine düşen görevi yapması gerektiği bilinciyle hareket eden profesyonel tercümanların Kahramanmaraş’ın tüm değerlerinin dünyaya tanıtılmasında sağladıkları katkı ve yarattıkları ayrıcalık yadsınamaz boyuttadır.

Ürün ve hizmet kalitesi ne kadar yüksek olursa olsun etkili ve kaliteli tanıtım çalışmaları ile anlam kazanacak ve yerel lezzetlerimiz birer dünya markası haline gelecektir. Hedef Tercüme Bürosu, teknolojinin tüm olanaklarından yararlanarak dakikalar içinde fiyatlandırmadan başlayıp acil tercümeye kadar her anlamda üzerine düşeni yapmakta ve ülkemizin dünyaya tanıtımında ve ekonomik gelişiminde etkin rol almaya çalışmaktadır.

İletişim

Kahramanmaraş

Kahramanmaraş

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Tercüme Konusundaki Uzmanlıklarımız

Türkçe & İngilizce Tercüme 99%
İngilizce & Türkçe Tercüme 97%
İngilizce Sözlü Tercüme 90%
İngilizce Yazılı Tercüme 99%
Hızlı Teknik Destek 99%
En Uygun Fiyat 100%
Back to Top