Hedef Tercüme Kampanyaları

Hedef Tercüme Kampanyaları

Hedef Tercüme Kampanyaları

Güncel Hedef Tercüme Kampanya Fırsatları

Hedef Tercüme Bürosu çeviri ve yerelleştirme alanında yaptığı kampanyalar ile cazip fiyatlar sunmaktadır. Hedef Tercüme Bürosunun oluşturduğu fırsat kampanyaları görmeden tercüme hizmeti almayın. Şirketimiz ve çalışma politikası hakkında bilgi almak için hakkımızda sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 Kurumsal Üyelik Kampanyası

Sözleşmeli çalıştığımız bireysel ve kurumsal sürekli müşterilerimize özel kampanyalar düzenlemekteyiz. En iyi hizmeti sizlere sunabilmek için kurumsal müşteri temsilcilerimiz ve proje koordilerimizce belirlenen yararlanabileceğiniz kurumsal üyelik kampanyası sizlere sunulmaktadır. Hedef Tercüme Bürosu Türkiyenin lider tercüme firmasıdır. Bünyesinde yer alan deneyimli tercümanlar, proje koordinatörleri, editörler, yerelleştirme uzmanları, müşteri temsilcileri, teknik personelleri ve diğer bütün ekipleriyle kurumsal ve bireysel müşterilerine 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermektedir.

Akademisyen Kampanyası

Ülkemizin geleceği akademisyenlerimizin veya yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin yazdıkları makalelerin çevirilerini %15 indirimli olarak yapıyor, tercümesi tamamlanmış makaleleri yayınlanacağı ülkede yerelleştirmesini yapıyoruz.

Öğrencilere Özel İndirimli Fırsatlar

Öğrencilerimize özel hazırladığımız kampanyalar ile yüksek tercüme fiyatları ödemek zorunda kalmayacaksınız. En uygun çeviri fiyatlarına hızlı ve güvenli tercümelerinizi Hedef Tercüme Bürosuna yaptırabilirsiniz. Öğrenci durum belgesi, pasaport tercümesi, diploma, transkript gibi belgelerde öğrencilerimize özel tercüme fırsatları hazırlamaktayız.

Hediyeni Seç Kampanyası

Birey ve kurumlar Hedef Tercüme Bürosu firmasından aldığı hizmetler ile puanlar kazabilmektedir. Bu puanlar ile tercümelerde indirimler ve fırsatlar sağlamaktasınız. Örneğin ekonomik tercüme paketi üzerinden yaptırdığınız bir çevirimizde yeterli krediye sahip olduğunuzda ücretsiz yerelleştirme hizmetide elde edebilirsiniz.

Kampanyalarımız Hakkında

Güncel tercüme fiyatlarımız için tercüme fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Hedef Tercüme Bürosu kampanya tarihleri belirli tarihler için geçerlidir. Tercüme kampanyalarımız Hedef Tercüme firmasının belirlediği şartlar altında kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır. Kampanyalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. İletişim sayfamızdan bizlerden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top