Karayolu Taşıma Belgesi Çevirisi.

Uluslararası eşya taşıma sözleşmesini kabul eden ülkelerde karayolu taşıma belgesi kullanılmaktadır. Bu sözleşmenin yükümlüklerine göre yapılan eşya taşıma işlemleri ürün ya da malların yüklendiğini ve taşıma sözleşmesinin gerçekleştiğini belirtir. Ayrıca resmi bir evraktır. Karayolu taşıma belgesinde alıcının tam ismi ve adresiyle birlikte, taşıyanın isim ve unvan bilgileri, taşıma süresi, yükleyenin adresi ve unvanı gibi bilgiler yer almaktadır.

Ülkeler arasında yapılacak olan taşımacılık faaliyetlerinde gerekli olan bu belgenin ilgili dillerde çevirisi Hedef Tercüme tarafından yapılmaktadır. Uzman kadromuzun hızlı ve yüksek kalitede sunduğu Karayolu Taşıma Belgesi Çevirisi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere güvenlik ve gizlilik garantisi altında sunulacak olan bu hizmetten faydalanmanızı öneriyoruz. Firmamız alanında öncü olarak hızlı teslimat ve en uygun fiyat garantisiyle çalışmaktadır. Yüksek çeviri kalitesi ile birlikte tüm konulardaki tercüme ihtiyaçlarınıza hemen yanıt verir. Bunun yanı sıra tüm dünya dillerinde ve tekniklerinde sunduğu hızlı teslimat ile sizlerin memnuniyetini sağlamaya devam ediyoruz.

Hedef Tercüme olarak 65 ülke ile işbirliği içerisindeyiz ve bu sayede en iyi hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. Hızlı çeviri tesliminin yanı sıra dakikalar içerisinde fiyatlandırma bilgileri için bizlere sitemiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Çünkü sitemiz üzerinden Online Chat desteği sunuyor ve Whatsapp uygulamasıyla müşterilerimiz ile sürekli iletişim kuruyoruz. Karayolu Taşıma Belgesi Çevirisi için bizlerle görüşmeniz yeterlidir.

İletişim

Karayolu Taşıma Belgesi Çevirisi

Karayolu Taşıma Belgesi Çevirisi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top