Kars Tercüme.

Hedef Tercüme Bürosu, ilk kurulduğu 2005 yılından bu yana bireysel ya da ticari anlamda yüz binlerce müşterisine milyonlarca sayfa yazılı, milyonlarca dakika sözlü çeviri hizmeti veriyor.

Yıllardır edindiği tecrübeler ve kadrosundaki deneyimli tercümanlar ile Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerine hizmet veren Hedef Tercüme Bürosu, daha fazla kişiye ulaşabilmek adına yatırımlarına devam ediyor. Özellikle her geçen gün gelişimini sürdüren internet ve bilgisayar teknolojileri sayesinde herkesin Hedef Tercüme Bürosu’na ulaşmayı daha da kolaylaşıyor. Şu anda Hedef Tercüme sadece Türkiye’den değil dünyanın Newyork, Tokyo, Londra, Berlin, Paris gibi merkezlerinden birçok insan ya da şirkete dil hizmetleri konusunda çözümler sağlıyor.

Tercümede Kaliteli Hizmet Artık Kars’ta

Bu bağlamda artık Türkiye’nin her köşesinden olduğu gibi Kars’ta tercüme ihtiyacı duyan herkes Hedef Tercüme Bürosu’nun uzmanları ile çok daha kolay iletişime geçebiliyor. Kars’ın Sarıkamış, Kağızman ve Digor başta olmak üzere tüm ilçelerinden internet sitesinde bulunan online müşteri temsilcileri, elektronik posta ya da telefon numaraları üzerinden tercüme talepleriniz ya da dil hizmetleri konusunda uzman tercümanlarımıza dilediğiniz her an ulaşabilirsiniz.

Dünya Üzerindeki Tüm Dillerde Tercüme

7 gün 24 saat boyunca İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça gibi popüler dillerin yanı sıra dünya üzerindeki konuşulan tüm dillerde tercüme hizmeti alabilirsiniz. Gerek Türkçe’de tüm dünya dillerine, gerekse diğer dillerden Türkçe’ye tercümeler yapabilen Hedef Tercüme Bürosu’nun uzman tercümanları size çok geniş tercüme dillerinde hizmet sunuyor.

Hukuki, Tıbbi tercümeler gibi mesleki alanlarda, detaylı bilgi gerektiren teknik tercümelerde ya da akademik donanım gerektiren akademik tercüme konularında müşteriler Hedef Tercüme Bürosu’nun 10 yılı aşan tecrübelerinden faydalanabiliyor. Sadece yazılı tercüme alanlarında değil, simültane çeviri, ardıl tercüme veya refakatçi tercüme gibi sözlü hizmetler de Hedef Tercüme Bürosu’nun uzmanlıkları arasında yer alıyor.

Bilgi Ve Belgeleriniz Hedef Tercüme İle Güvende

Hangi türde olursa olsun alacağınız tercüme hizmetinde Hedef Tercüme’nin uzman tercümanları size gizlilik ve güvenlik garantisi veriyor. Yani tercüme edilmesi için sunacağınız belge, bilgi ya da kaynakların üçüncü şahıslar veya kurumlar ile asla paylaşılmıyor, bilgi ve belgelerin güvenliği sağlanıyor.
İletişim

Kars

Kars

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top