Kartvizit Tercümesi

Profesyonelliğin kısa bir ifadesi olarak adlandırılabilecek kartvizitlerin üzerinde, ait olduğu kişinin adı, soyadı, unvanı, bağlı bulunduğu kurum ve adres, telefon, e-posta gibi iletişim bilgileri bulunmaktadır. Ticari faaliyetlerinde yurt dışı bağlantıları olan firmalar tarafından kartvizitler yer alan bilgilerin Türkçenin yanında ikinci bir dilde yazılması sık rastlanan bir kullanım şeklidir. İkinci dil olarak çoğunlukla İngilizce kullanılmakla birlikte bağlantılı olarak iş yapılan ülkeye göre değişkenlik de gösterebilmektedir. Firmalara kartvizit tercümesi konusunda da destek veren Hedef Tercüme, bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme hizmetiyle her dilde çeviri talebine yanıt verebilmektedir.

Kartvizit tercümesinin önem kazandığı bir diğer durum da; yurt dışında gerçekleşen fuar ve benzeri organizasyonlarda firma temsilcileri arasında gerçekleşen kartvizit alışverişidir. Fuar sırasında görüşülen kişi ve kuruluşlarla iletişimin sürdürülmesi ve potansiyel iş fırsatlarının yakalanabilmesi için kartvizitler önemli araçlar haline gelmektedir. Bu gibi durumlarda da Hedef Tercüme Bürosu‘nun tam zamanlı çalışan tercümanları müşterilerimizin beklentilerini karşılamakta ve kartvizit tercümelerinde de üstün tercüme kalitesini gözetmektedirler. Firmamıza internet sitemizde bulunan çevrimiçi destek sistemi ya da e-posta adreslerimizden ulaşabileceğiniz gibi kartvizitlerin görüntülerini Whatsapp uygulaması ile gönderebilir ve hızlı çeviri hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Hedef Tercüme olarak, tercüme taleplerini dakikalar içerisinde fiyatlandırmakta ve müşterilerimizin acil tercüme ihtiyaçlarına çok hızlı ve kaliteli çözümler üretmekteyiz. Haftanın 7 günü ve 24 saat ulaşabileceğiniz firmamız, ihtiyacınıza göre tercüme edilen belgelerinizin ücretsiz kargo ile adresinize teslimini de sağlamaktadır.

İletişim

Kartvizit Tercümesi

Kartvizit Tercümesi

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top