fbpx

Kartvizit Tercümesi.

Profesyonelliğin kısa bir ifadesi olarak adlandırılabilecek kartvizitlerin üzerinde, ait olduğu kişinin adı, soyadı, unvanı, bağlı bulunduğu kurum ve adres, telefon, e-posta gibi iletişim bilgileri bulunmaktadır. Ticari faaliyetlerinde yurt dışı bağlantıları olan firmalar tarafından kartvizitler yer alan bilgilerin Türkçenin yanında ikinci bir dilde yazılması sık rastlanan bir kullanım şeklidir.

İkinci dil olarak çoğunlukla İngilizce kullanılmakla birlikte bağlantılı olarak iş yapılan ülkeye göre değişkenlik de gösterebilmektedir. Firmalara kartvizit tercümesi konusunda da destek veren Hedef Tercüme, bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme hizmetiyle her dilde çeviri talebine yanıt verebilmektedir.

Kartvizit tercümesinin önem kazandığı bir diğer durum da; yurt dışında gerçekleşen fuar ve benzeri organizasyonlarda firma temsilcileri arasında gerçekleşen kartvizit alışverişidir. Fuar sırasında görüşülen kişi ve kuruluşlarla iletişimin sürdürülmesi ve potansiyel iş fırsatlarının yakalanabilmesi için kartvizitler önemli araçlar haline gelmektedir.

Bu gibi durumlarda da Hedef Tercüme Bürosu‘nun tam zamanlı çalışan tercümanları müşterilerimizin beklentilerini karşılamakta ve kartvizit tercümelerinde de üstün tercüme kalitesini gözetmektedirler. Firmamıza internet sitemizde bulunan çevrimiçi destek sistemi ya da e-posta adreslerimizden ulaşabileceğiniz gibi kartvizitlerin görüntülerini Whatsapp uygulaması ile gönderebilir ve hızlı çeviri hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Hedef Tercüme olarak, tercüme taleplerini dakikalar içerisinde fiyatlandırmakta ve müşterilerimizin acil tercüme ihtiyaçlarına çok hızlı ve kaliteli çözümler üretmekteyiz. Haftanın 7 günü ve 24 saat ulaşabileceğiniz firmamız, ihtiyacınıza göre tercüme edilen belgelerinizin ücretsiz kargo ile adresinize teslimini de sağlamaktadır.

İletişim

Kartvizit Tercümesi

Kartvizit Tercümesi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top