fbpx

Katalog Tercümeleri İçin Uzmanlardan Yardım Alın

Katalog-broşür tercümeleri sunduğunuz ürünler ve hizmetler içibn oldukça önem taşır. Katalog gibi tanıtım metinleri kendi ana dilinizde yazıldığı için hedef kitlenizin anlaması daha kolaydır.

Fakat tercüme işlemi gerçekleştiğinde birebir yapılan çeviriler kimi zaman müşterilerinizde aynı hissi uyandırmayabilir. Bu açıdan katalog ve broşür çevirilerinde sadece tercüme işlemleri değil aynı zamanda yazının yeniden üretimi de gerçekleşir.

Hızlı İletişim!

 Teknik Tercümelerde Katalog ve Tanıtımlar

Yüksek Kalite

Katalog tercümelerinde deneyimli ve sektör uzmanlıkları bulunan tercümanlar ile en kaliteli çeviri hizmetlerini sunuyoruz. Aynı zamanda gazete ve dergilerde aktif olarak görev almış editörler sayesinde çevirilerin doğruluğundan emin olarak teslim gerçekleştiriyoruz. Profesyonel tercümelerde kaliteden ödün vermiyoruz.

Uygun Fiyatlar

Katalog tercümelerinde 9TL’den başlayan fiyatlar ile hizmet sunuyoruz. Hizmet verdiğimiz tüm dillerde en uygun fiyat politikası ile teklif sunduğumuzdan emin olabilirsiniz. İster katalog ister broşür veya afiş tercümelerinde uygun fiyatlarımızdan yararlanmak için bize 7/24 telefonla ya da  mail yolu ile ulaşabilirsiniz.

Hızlı Sonuç

Alanında uzman tercümanlar sayesinde projelerinizi en hızlı şekilde tamamlayıp teslim ediyoruz. Size söz verdiğimiz süre içerinde teslim gerçekleştirebilmek için proje koordinatörlerimiz düzenli olarak denetim gerçekleştirmektedir. İstediğiniz zaman projelerinizin hangi aşamada olduğunu öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

Projelerinizi Birlikte Yürütelim

Gelin Tüm Projelerinizi Birlikte Yürütelim

Katalog-broşür tercümelerinden tüm tanıtım çalışmalarınıza sizin için oluşturduğumuz profesyonel tercüme ekibi ile en kaliteli sonuçlara ulaşıyoruz.

Web sitesi tercümelerinin yanı sıra dijital pazarlama çalışmalarınızda da en kaliteli çevirileri sunmak için çalışıyoruz. Sosyal medya reklamları, arama motoru reklamları, e-mail tercümeleri, tv radyo reklam metinleri gibi geniş perspektifte çalışmalar yürütüyoruz.

Sizin için oluşturduğumuz ekipler tüm pazarlama çalışmalarında önceden bilgi sahibi olduğu için çalışalarımızda hızlı bir şekilde harekete geçebilmekteyiz.

Katalog Tercümesi Fiyatları

Türkçe – İngilizce Katalog Tercümesi

9 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

İngilizce – Türkçe Katalog Tercümesi

9 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Katalog Tercümeleri Sektör Uzmanlığı İster

Çeviri hizmetlerinde çok farklı alanlardan tercüme istekleri gelebilir. Örneğin mobilyacılık alanında yapılacak katalog tercümelerinde bu sektörde hiç bilgi sahibi olmayan bir tercüman ne kadar başarılı olabilir?

Bu yüzden sektör uzmanlıklara önem veriyoruz. Bize ulaştırdığınız her projede sizin için oluşturduğumuz ekiplerde konu üzerine deneyimli tercümanlarla çalıştığımızdan emin olabilirsiniz.

Sektör Uzmanlıklarımız
 • Gıda
 • İlaç sanayisi
 • Kozmetik
 • Tuzim
 • Havacılık
 • Lojistik
 • Ve tüm sektörlerde bizden katalog tercümesi hizmeti alabilirsiniz.

Tercüme Dosyanızı Bize Ulaştırın!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

 Katalog Tercümelerinde Yerelleştirmenin Önemi

Katalog Tercümelerinde Yerelleştirmenin Önemi

Tanıtım metinlerinde dili en etkili şekilde kullanmanız gerekmektedir. Tüm incelikleri ve hilelerine kadar tercümeleri ana dilde uzman pazarlamacıların ya da konu üzerine deneyime sahip tercümanların gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Katalog ve broşür tercümelerinde yerelleştirme çalışmaları ile en doğru sonuçlara ulaşıyoruz. Hangi dilde bir çeviri ihtiyacınız varsa hedeflediğiniz bölgeye göre o dilde konuşan uzman tercümanlar tarafından tercümelerini gerçekleştiriyoruz.

Aynı zamanda kültür farklılıkları da ortadan kaldırılarak vermek istediğiniz mesajı eksiksiz biçimde iletmenizi sağlıyoruz.

Yerelleştirme

Back to Top