Kayseri Tercüme.

2005 yılında kurulan Hedef Tercüme Bürosu ve Dil Hizmetleri, Türkiye’nin tüm illerinde ve dünyanın her bölgesinden gelen tercüme talepleri için uzman kadrosu ile 10 yılı aşkın bir süredir hizmet veriyor.

Kayseri Hedef Tercüme Kalitesi İle Buluşuyor

Gelişen internet ve bilgisayar teknolojileri sayesinde bürosu olsa da olmasa da Hedef Tercüme’nin kalitesini herkese ulaştırmak için gece gündüz çalışıyor. Türkiye’nin birçok ilinden tercüme taleplerine cevap verebildiği gibi ülkemizi ekonomisi için en önemli merkezlerinden olan Kayseri’de yaşayan müşterilerimize de en doğru ve hızlı tercüme hizmeti sunuyor.
Talas, Kocasinan, Melikgazi gibi Kayseri’de nüfusun çok büyük kısmının yoğunlaştığı gerek iş dünyası gerekse akademik çevrelerden gelebilecek tüm tercüme talepleri için Hedef Tercüme 7 gün 24 saat çalışıyor.
10 yıldan uzun bir süredir tercüme sektöründe bulunmasının getirdiği özgüven ile birçok tercüme türünde hata payı en az, tam zamanında ve fark yaratan tercüme işlerine imza atıyor.
Teknik detay ve mesleki hakimiyet gerektiren, ilgili konunun içinden gelen uzman tercümanlar ile çalışması nedeniyle müşterilerin isteklerini çok daha iyi algılayabiliyor, yapılan tercümelerde talep edilenden daha fazla hizmeti çok uygun fiyatlara sunuyor. Mesleki, teknik ve akademik çalışmalar ile ilgili yazılı tercümelerin yanı sıra, simültane tercüme ve ardıl tercüme alanlarında iddialı olan Hedef Tercüme Bürosu, her yaptığı işte farkını hissettiriyor. Ayrıca web sitesi tercümesi, katalog tercümesi, pasaport tercümesi gibi son yıllarda gelişen türler ile yeminli tercüme ve noter tasdikli tercüme ciddi ve hassas konularda gelen talepleri de başarıyla karşılamaktadır.

Kayseri İçin Uygun Fiyatla Kaliteli Tercüme

Yukarıda bahsedilen tüm tercüme türünde dünya üzerindeki tüm dillerde çeviri yapılırken, bu çeviriler Türkçe’den yabancı dile ya da yabancı dilden Türkçe’ye olacak şekilde en doğru biçimlerde hazırlanıyor. Tercüme hizmeti sırasında çevrilmesini istediğiniz belge, kaynak ve bilgi içeriği üçüncü şahıslar ile ne olursa olsun paylaşılmazken, gizlilik ilkesine çok büyük önem veriliyor.
Her zaman müşteri memnuniyetini ve uzun soluklu çalışmayı önemseyen Hedef Tercüme Bürosu, en uygun fiyatları sunarken, hizmet kalitesini de en yükse seviyede tutmayı hedefliyor.
İletişim

Kayseri

Kayseri

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top