Kimlik Belgesi Tercümesi

Kimlik belgesi her kişinin doğumuyla sahip olduğu ve resmi olarak her kişiyi doğduğu ülkenin bir bireyi bir vatandaşı olduğunu kanıtlayan, gösteren resmi bir evraktır. Kimlik belgesi her alanda gerekli bir belge olduğu için bu belge olmaksızın kişinin resmi bir işlem yapabilmesi mümkün değildir. Bazı durumlarda, özellikle yurt dışında yapılacak  herhangi bir işlem için resmi kimlik belgesi tercümesi gerekebilmektedir.  Bu durumlarda noter onaylı ve yeminli tercüman destekli çeviri hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Hedef Tercüme Bürosu 2005’ten bu yana sunduğu tercüme hizmetlerinde alanında en güvenilir markalardan biri haline gelmiştir. Her zaman kaliteye, profesyonellik ve hızlı çalışmaya önem veren firmamız ilkelerinden ödün vermeyen çalışmalarına her dil ve her teknikte devam etmektedir. Bu çalışmalarından biri de kimlik tercümesidir.

Hedef Tercüme çalışmalarında her zaman güvenlik ve gizliliğinizin garantisini vermektedir. Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlerce her zaman ulaşılabilmek için 7 gün 24 saat ulaşılabilmektedir. Sadece telefon ve e-mail yoluyla değil, ayrıca  whatsapp ve web-sitemizden dosyalarınızı online ekleyerek fiyat alabilirsiniz.

İletişim

Kimlik Belgesi Tercümesi

Kimlik Belgesi Tercümesi

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top