Kira Sözleşmesi Tercümesi.

Kullandırma borcunun ortaya çıkmasına neden olan sözleşmelerden biri olan kira sözleşmelerinde taraflardan birisi mülkiyetindeki bir malın kullanımını diğer tarafa devretmeyi taahhüt ederken, diğer taraf da bu kullanım karşılığı bir bedel ödemeyi taahhüt etmektedir. Sözleşmeye konu malı bir bedel karşılığı kullanan gerçek ya da tüzel kişiye kiracı, bir bedel karşılığında malını kullandıran gerçek ya da tüzel kişiye kiralayan ve sözleşmeye konu olan mala da kiralanan adı verilmektedir.

Kira sözleşmeleri binalar için düzenlenebileceği gibi iş makineleri ya da farklı türdeki teçhizatların kullanımı amacıyla da düzenlenebilmektedir. Yurt dışı ilişkileri olan firmaların, faaliyetlerini sürdürmek üzere kiraladıkları ofis, fabrika binası gibi mekânlar veya faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere kiraladıkları iş makinesi ve benzeri teçhizatın kira sözleşmelerini çeşitli işlemler için ibraz etmeleri gerekebilmektedir. Bu durumda kira sözleşmesinin tercüme edilme ihtiyacı gündeme gelmektedir. Hedef Tercüme Bürosu olarak kira sözleşmelerinin tercümesinde de müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Kira sözleşmelerinin noter onaylı çevirilerinin istenmesi halinde, tercümenin yeminli tercümanlar tarafından yapılması ve tercüman ya da tercüme bürosu kaşesinin metin altına basılması gerekmektedir.

Bilgi gizliliği ve güvenliğinin de ön plana çıktığı bu tür tercümelerde, bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimine sahip tam zamanlı çalışan yeminli tercümanlarımız üstün tercüme kalitesiyle müşterilerimizin ihtiyaçlarını gidermektedirler. Hedef Tercüme olarak, acil tercüme ihtiyaçlarında da çok hızlı ve kaliteli çözümler üreterek gerektiğinde Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo ile kira sözleşmesi tercümelerini teslim etmekteyiz.

İletişim

Kira Sözlesmesi Tercumesi

Kira Sözlesmesi Tercumesi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top