fbpx

Kırklareli Tercüme.

Tercüme ve dil hizmetlerinde kaliteden asla taviz vermeyen Hedef Tercüme Bürosu, yıllara dayanan tecrübesini ve her zaman tercih edilmesini müşteri ile kurduğu sıkı iletişime borçlu.

Türkiye’nin hangi ilinden olursa olsun, ister bir sayfalık ister 2 bin 500 sayfalık yazılı tercümede ya da 1 saatlik etkinlik tercümesi veya 3 günlük simültane tercüme… Hedef Tercüme kadrosundaki tercümanlar tüm taleplere ayırt etmeksizin her zaman aynı özen ve dikkat ile yaklaşmaktadır.

Gelişen teknoloji ile müşterine daha kolay ulaşan ya da yeni müşteriler kazanan Hedef Tercüme Bürosu, o nedenle kaliteli hizmetini Türkiye’nin her bölgesine taşıyabiliyor.

Hedef Tercüme İle Kirklareli’de Profesyonel Tercüme

Türkiye’deki tüm illerin yanı sıra, New York, Londra, Paris,Tokyo gibi dünyaca ünlü şehirlerden gelen tercüme taleplerine çözümler ileten Hedef Tercüme Bürosu, Kırklareli için de aynı kaliteli tercüme hizmeti sunuyor. Babaeski, Lüleburgaz, Vize gibi Türkiye’nin Avrupa’ya en yakın ilçeleri ile Kırklareli, Hedef Tercüme Bürosu’nun dil hizmetleri ile dünyaya bir adım daha yakınlaşıyor.

Kırklareli ilinden gelecek olan mesleki, teknik ya da akademik yazılı tercüme taleplerinin yanı sıra, simültane, ardıl ya da refakatçi tercüme gibi sözlü çeviri türlerine en uygun çözümleri sunuyor. Bu tercümeleri dünyanın üzerinde konuşulan tüm dillerde gerek Türkçe’den yabancı dile gerekse yabancı dilden Türkçe’ye olacak şekilde hizmet veriyor.

Her Yıl Milyonlarca Sayfalık Tercüme

Kadrosunda bulunan ve alanında deneyimli tercümanlar ile Hedef Tercüme her yıl milyonlarca sayfalık yada on binlerce saatlik tercüme hizmeti sunuyor. Bu sunulan tercüme hizmetlerinin her bir satırında maksimum özen ile yok denecek kadar az, hata için tercümanlarımız minimum çaba sarf ediyor.

Müşterilerinden gelen tercüme taleplerinde, önce müşteri memnuniyetine özen gösteren, gizlilik ve güvenlik ilkesinden asla ödün vermeyen Hedef Tercüme, tüm bunları sunarken en uygun fiyat politikasını uyguluyor. Gelen talebin zorluk derecesine göre fiyatlandırmalar yapan Hedef Tercüme Bürosu, kaliteli hizmeti herkese ulaştırmayı hedefliyor.

Hedef Tercüme Bürosu’nun 10 yılı aşan geçmişinde, Akbank, Microsoft, Mitsubishi, Denizbank, Hürriyet, Koç Grubu gibi onlarca önemli referansı bulunuyor.
İletişim

Kırklareli

Kırklareli

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top