Kırklareli Tercüme

Tercüme ve dil hizmetlerinde kaliteden asla taviz vermeyen Hedef Tercüme Bürosu, yıllara dayanan tecrübesini ve her zaman tercih edilmesini müşteri ile kurduğu sıkı iletişime borçlu.

Türkiye’nin hangi ilinden olursa olsun, ister bir sayfalık ister 2 bin 500 sayfalık yazılı tercümede ya da 1 saatlik etkinlik tercümesi veya 3 günlük simültane tercüme… Hedef Tercüme kadrosundaki tercümanlar tüm taleplere ayırt etmeksizin her zaman aynı özen ve dikkat ile yaklaşmaktadır.

Gelişen teknoloji ile müşterine daha kolay ulaşan ya da yeni müşteriler kazanan Hedef Tercüme Bürosu, o nedenle kaliteli hizmetini Türkiye’nin her bölgesine taşıyabiliyor.

Hedef Tercüme İle Kirklareli Dünyaya Daha Yakın

Türkiye’deki tüm illerin yanı sıra, New York, Londra, Paris,Tokyo gibi dünyaca ünlü şehirlerden gelen tercüme taleplerine çözümler ileten Hedef Tercüme Bürosu, Kırklareli için de aynı kaliteli tercüme hizmeti sunuyor. Babaeski, Lüleburgaz, Vize gibi Türkiye’nin Avrupa’ya en yakın ilçeleri ile Kırklareli, Hedef Tercüme Bürosu’nun dil hizmetleri ile dünyaya bir adım daha yakınlaşıyor.

Kırklareli ilinden gelecek olan mesleki, teknik ya da akademik yazılı tercüme taleplerinin yanı sıra, simültane, ardıl ya da refakatçi tercüme gibi sözlü çeviri türlerine en uygun çözümleri sunuyor. Bu tercümeleri dünyanın üzerinde konuşulan tüm dillerde gerek Türkçe’den yabancı dile gerekse yabancı dilden Türkçe’ye olacak şekilde hizmet veriyor.

Her Yıl Milyonlarca Sayfalık Tercüme

Kadrosunda bulunan ve alanında deneyimli tercümanlar ile Hedef Tercüme her yıl milyonlarca sayfalık yada on binlerce saatlik tercüme hizmeti sunuyor. Bu sunulan tercüme hizmetlerinin her bir satırında maksimum özen ile yok denecek kadar az, hata için tercümanlarımız minimum çaba sarf ediyor.

Müşterilerinden gelen tercüme taleplerinde, önce müşteri memnuniyetine özen gösteren, gizlilik ve güvenlik ilkesinden asla ödün vermeyen Hedef Tercüme, tüm bunları sunarken en uygun fiyat politikasını uyguluyor. Gelen talebin zorluk derecesine göre fiyatlandırmalar yapan Hedef Tercüme Bürosu, kaliteli hizmeti herkese ulaştırmayı hedefliyor.

Hedef Tercüme Bürosu’nun 10 yılı aşan geçmişinde, Akbank, Microsoft, Mitsubishi, Denizbank, Hürriyet, Koç Grubu gibi onlarca önemli referansı bulunuyor.
İletişim

Kırklareli

Kırklareli

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top