Kişisel Mektup Çevirisi

Mektuplar, kişiler arasındaki yazılı mesajlardır ve teknolojinin de artık gelişmesiyle e-mail mesajları ve internet postaları şeklinde karşımıza çıkabilmektedir. Bu tür mektupların kişilerin düşüncelerini ifade etmeye ve özel düşüncelerini de yansıtmaya çalışması kişisel mektup çevirisi ile mümkündür. Yurt dışındaki arkadaşlarınız için iletişimin daha kolay olmasını sağlamak adına hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bir kişinin özel mektuplarını okuyabilmek, aslında o kişinin iç dünyasını anlamak için en iyi yöntemlerden biridir. Ayrıca ünlü yazarların, sanatçıların ve seçkin kişilerin kaleme aldığı yazışmalar bu kişilerin hayatları ve düşünceleri hakkında birçok bilgiyi sunmaktadır. Hedef Tercüme olarak kişisel mektuplarınızı güvenli bir şekilde bizlere gönderebilir ve tercüme ettirebilirsiniz. Firmamızın sunduğu tüm hizmetler tamamen güvenlik ve gizlilik politikası altında sunulmaktadır. Bu ihtiyaçlarınıza yönelik olarak çalışan full time çalışanlarımız ile kısa sürede ve etkili çözümler alabilir ya da bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgiler alabilirsiniz. Sektörde en uygun fiyatlarla Türkiye’nin her noktasında hizmet vermeye devam ediyoruz.

Hedef Tercüme Bürosu olarak hızlı çeviri hizmetlerimizin yanında kişisel mektuplarınızın çeviri hizmetlerinde gizlilik garantisi sunuyoruz. Bunun yanında kullandığımız son teknolojik hizmetler ile birlikte müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaya devam ediyoruz. Ayrıca firma ve müşterilerin acil tercüme ihtiyaçlarına da hızlı fiyatlandırma uygulayarak kısa sürede adreslerinize ücretsiz kargo ile ulaştırılmaktadır. 65 ülke ile işbirliği içerisinde olduğumuz için tüm çeviri hizmetleri oldukça kaliteli bir şekilde sunulmaktadır.

İletişim

Kişisel Mektup Çevirisi

Kişisel Mektup Çevirisi

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top