fbpx

Kişisel Mektup Çevirisi.

Mektuplar, kişiler arasındaki yazılı mesajlardır ve teknolojinin de artık gelişmesiyle e-mail mesajları ve internet postaları şeklinde karşımıza çıkabilmektedir. Bu tür mektupların kişilerin düşüncelerini ifade etmeye ve özel düşüncelerini de yansıtmaya çalışması kişisel mektup çevirisi ile mümkündür. Yurt dışındaki arkadaşlarınız için iletişimin daha kolay olmasını sağlamak adına hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bir kişinin özel mektuplarını okuyabilmek, aslında o kişinin iç dünyasını anlamak için en iyi yöntemlerden biridir. Ayrıca ünlü yazarların, sanatçıların ve seçkin kişilerin kaleme aldığı yazışmalar bu kişilerin hayatları ve düşünceleri hakkında birçok bilgiyi sunmaktadır. Hedef Tercüme olarak kişisel mektuplarınızı güvenli bir şekilde bizlere gönderebilir ve tercüme ettirebilirsiniz. Firmamızın sunduğu tüm hizmetler tamamen güvenlik ve gizlilik politikası altında sunulmaktadır. Bu ihtiyaçlarınıza yönelik olarak çalışan full time çalışanlarımız ile kısa sürede ve etkili çözümler alabilir ya da bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgiler alabilirsiniz. Sektörde en uygun fiyatlarla Türkiye’nin her noktasında hizmet vermeye devam ediyoruz.

Hedef Tercüme Bürosu olarak hızlı çeviri hizmetlerimizin yanında kişisel mektuplarınızın çeviri hizmetlerinde gizlilik garantisi sunuyoruz. Bunun yanında kullandığımız son teknolojik hizmetler ile birlikte müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaya devam ediyoruz. Ayrıca firma ve müşterilerin acil tercüme ihtiyaçlarına da hızlı fiyatlandırma uygulayarak kısa sürede adreslerinize ücretsiz kargo ile ulaştırılmaktadır. 65 ülke ile işbirliği içerisinde olduğumuz için tüm çeviri hizmetleri oldukça kaliteli bir şekilde sunulmaktadır.

İletişim

Kişisel Mektup Çevirisi

Kişisel Mektup Çevirisi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top