Kocaeli Tercüme.

Yıllardır faaliyet gösterdiği tercüme ve dil hizmetleri sektöründe Türkiye’nin en çok aranan markalarından birisi haline gelen Hedef Tercüme Bürosu, tüm müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak ve yeni müşterilere ulaşabilmek adına çalışmalarına devam ediyor.
Hedef Tercüme Bürosu, hangi tür tercüme olursa olsun, ister 1 sayfa ister 10 bin sayfa için en doğru tercüme hizmetini, en hızlı ve uygun fiyatlar ile müşterilerine sunmayı amaçlıyor.

Sanayi Kenti Kocaeli’ne Hedef Tercüme Desteği

Ülkemizin birçok önemli sanayi tesisi ve üretim sahasının bulunduğu Kocaeli, Hedef Tercüme Bürosu’nun hizmet verdiği en önemli iller arasında yer alıyor. Türkiye’nin her bir köşesinde tercüme ve dil hizmetleri sunan Hedef Tercüme Bürosu, özellikle iş dünyası ve ticaret hayatı için çok önemli olan dil hizmetleri ile Kocaeli ekonomisine katkıda bulunuyor. Dilovası, Körfez, Gölcük, Derince, Çayırovası, Gebze gibi Türkiye’de üretim merkez üssü olan Kocaeli, her zaman dünya üretim piyasasının dikkatini çekerken, oluşan iletişimde tercüme bürolarının da çok büyük bir rolü bulunuyor.

Kocaeli’de Tüm Dillerde Tercüme Hizmeti

İş hayatında iletişim sözlü tercüme türleri olan simültane, ardıl ve refakatçi hizmetleri için çok büyük bir öneme sahip. Tercüme alanında edindiği tecrübeleri iş hayatıyla paylaşan Hedef Tercüme Bürosu, uzman tercüman kadrosuyla en etkin tercüme hizmetini, minimum hata ve maksimum özen ile sunuyor. Dünya üzerinde konuşulan tüm dillerde çeviriler yapabilen Hedef Tercüme Bürosu uzmanları, gerek diğer dillerden Türkçe’ye, gerekirse de Türkçe’den diğer dillere çeviri hizmeti verebiliyor.

Sözlü Ya Da Yazılı Daima Hedef Tercüme

Sözlü tercüme hizmetleri dışında, akademik ve mesleki çevreler başta olmak üzere birçok talebin olduğu yazılı tercüme alanında, mesleki, teknik, akademik çeviriler, yeminli, noter tasdikli tercüme hizmetleri, web sitesi, katalog çevirileri gibi hizmetler de sunuyor.

İster sözlü ister yazılı tercüme türü olsun Hedef Tercüme Bürosu için en önemli ilkelerin başında gizlilik ve güvenlik ilkeleri geliyor. Müşterilerinden kendisine ulaştırılan bilgi, belge içerikler, tercümesi yapılan ikili diyaloglar hangi koşulda olursa olsun üçüncü şahıs ve kurumlarla paylaşılmıyor. Gizlilik ve güvenlik ilkelerinden kurulduğu ilk günden bu yana vazgeçmeyen Hedef Tercüme Bürosu, tüm hizmetlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor.
İletişim

Kocaeli

Kocaeli

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top