Konşimento Tercümesi

Taşıma senedi olarak da anılan konşimento; üzerinde yükleyici, alıcı, ihbar mercii gibi bilgiler başta olmak üzere gerçekleştirilecek ticari işlemle ilgili tüm bilgilerin yer aldığı bir kıymetli evrak türüdür. Konşimento, deniz taşımacılığında kullanıldığı gibi kara ve hava yolu ile yapılan taşımacılık işlerinde de kullanılmaktadır. Karayolu ile yapılan taşımalarda kullanılan konşimento karayolu taşıma senedi olarak bilinmekte ve uluslararası nitelik taşıyan CMR anlaşmasının hükümlerini kabul eden ülkelerce kullanılmaktadır. Taşımanın CMR hükümlerine göre yapıldığını ifade eden belge, taşımacılık şirketi ya da gümrük komisyoncusu tarafından düzenlenmektedir. Airwaybill ifadesi daha çok kullanılan hava yolu taşıma senedi ise; hava yolu şirketlerince taşınacak malların teslim alındığını göstermek üzere düzenlenir. Deniz yolu ile taşımacılıkta kullanılan taşıma senedi ise taşınmak üzere gemiye yüklenen mallara karşılık verilir ve belirtilen malın mülkiyetini de ifade eder.

İthalat ve ihracat işlemlerinde büyük önem taşıyan konşimento tercümesi bilgi ve uzmanlık gerektiren bir konudur. Konşimento tercümelerinde malı yükletenin, gönderilenin ve taşıyanın ad, soyadı ve ticari unvanı gibi bilgilerin yanı sıra teslim bilgileri ve mala ilişkin detayların eksiksiz olarak tercüme edilmesi malın sorunsuz olarak taşınması ve teslim edilmesi açısından büyük önem taşımaktadır. Hedef Tercüme olarak 65 ülke ile olan işbirliğimiz ve bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde üstün tercüme kalitesi sunan full time çalışan tercümanlarımızla konşimento tercümesi konusunda da müşterilerimize eksiksiz hizmet sunmanın gururunu ve ayrıcalığını yaşıyoruz.

İletişim

Konşimento Tercümesi

Konşimento Tercümesi

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top