fbpx

Kontrat Tercümesi.

Kontrat, iki taraf arasında yapılan ve iş yeri, fabrika binası gibi mekânların yanı sıra araç ve iş ekipmanlarının kullanım hakkının belli bir süre için ve belirlenen bir bedel karşılığı diğer tarafa verilmesinin yazılı olarak taahhüt edildiği ve diğer tarafın da kullanım hakkın karşılığında belirtilen bedeli ödemeyi yazılı olarak taahhüt ettiği bir sözleşme türüdür. Kontratlar ticari ilişkilerin düzenlenmesinde önem taşıyan belgelerdir. Uluslararası ticaret söz konusu olduğunda, firmalardan kontrat tercümesi istenebilmektedir. Kontrat tercümesi uzmanlık gerektiren bir konudur. Hedef Tercüme Bürosu olarak müşterilerimizin kontrat tercümesi ihtiyaçlarına bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimine sahip tercümanlarımız ile karşılık vermekteyiz.

Kontrat tercümelerinde, kontrata konu olan emtia ile ilgili bilgilerin yanı sıra kontrat maddelerinin de doğru, aslına sadık kalınarak ve eksiksiz şekilde tercüme edilmesi ve anlam kargaşasına mahal verilmemesi tarafların haklarının korunması açısından büyük önem taşımakta ve özen gerektirmektedir. Üstün tercüme kalitesini prensip olarak benimseyen Hedef Tercüme‘nin full time çalışan tercümanları, her içerikteki kontratın tercümesinde büyük bir titizlik ve özenle çalışmaktadır. Hızlı çeviri teslimi gerektiğinde, e-posta, web sitemizde bulunan on-line destek sistemi ya da Whatsapp ile iletilecek kontratlar, dakikalar içerisinde fiyatlandırılmakta, gizlilik ve güvenlik garantisi ile ihtiyaca göre yeminli tercümanlarımız tarafından müşteri memnuniyeti esas tutularak tercüme edilmekte ve gerektiğinde ücretsiz kargo ile adrese teslimi sağlanmaktadır.

İletişim

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top