Kontrat Tercümesi

Kontrat, iki taraf arasında yapılan ve iş yeri, fabrika binası gibi mekânların yanı sıra araç ve iş ekipmanlarının kullanım hakkının belli bir süre için ve belirlenen bir bedel karşılığı diğer tarafa verilmesinin yazılı olarak taahhüt edildiği ve diğer tarafın da kullanım hakkın karşılığında belirtilen bedeli ödemeyi yazılı olarak taahhüt ettiği bir sözleşme türüdür. Kontratlar ticari ilişkilerin düzenlenmesinde önem taşıyan belgelerdir. Uluslararası ticaret söz konusu olduğunda, firmalardan kontrat tercümesi istenebilmektedir. Kontrat tercümesi uzmanlık gerektiren bir konudur. Hedef Tercüme Bürosu olarak müşterilerimizin kontrat tercümesi ihtiyaçlarına bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimine sahip tercümanlarımız ile karşılık vermekteyiz.

Kontrat tercümelerinde, kontrata konu olan emtia ile ilgili bilgilerin yanı sıra kontrat maddelerinin de doğru, aslına sadık kalınarak ve eksiksiz şekilde tercüme edilmesi ve anlam kargaşasına mahal verilmemesi tarafların haklarının korunması açısından büyük önem taşımakta ve özen gerektirmektedir. Üstün tercüme kalitesini prensip olarak benimseyen Hedef Tercüme‘nin full time çalışan tercümanları, her içerikteki kontratın tercümesinde büyük bir titizlik ve özenle çalışmaktadır. Hızlı çeviri teslimi gerektiğinde, e-posta, web sitemizde bulunan on-line destek sistemi ya da Whatsapp ile iletilecek kontratlar, dakikalar içerisinde fiyatlandırılmakta, gizlilik ve güvenlik garantisi ile ihtiyaca göre yeminli tercümanlarımız tarafından müşteri memnuniyeti esas tutularak tercüme edilmekte ve gerektiğinde ücretsiz kargo ile adrese teslimi sağlanmaktadır.

İletişim

Kontrat Tercümesi

Kontrat Tercümesi

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top