Konya Tercüme.

Türkiye’nin son yıllarda yıldızı parlayan kentlerinden olan Mevlana kenti Konya, yüzlerce yıllık hanları, hamamları, camileri ile tarihi dokusunu kaybetmeden modernleşiyor. Ülkemizdeki en büyük yüzölçümüne sahip şehir olan Konya, yerli turistlerin yanı sıra son yıllarda Müslüman ülkelerden turist akınına uğruyor.
Konya’da doğmuş markaların liderliğinde zamanda sanayisi ve Selçuk Üniversitesi başta olmak üzere üniversiteleri ile her anlamda Türkiye’nin en gözde kentleri arasında her geçen zirveye doğru ilerliyor.

Büyüyen Ve Gelişen Konya İçin Profesyonel Tercüme Hizmeti

Gerek turizm, gerek ticaret hayatı gerekse de akademik alanlarda Konya’da yaşanan bu değer artışı uluslararası arena Konya’nın diğer ülkelerle olan iletişiminin artmasını da beraberinde getiriyor. İşte bu noktada Hedef Tercüme Bürosu, yıllardır edindiği tecrübe ile tüm Konyalıların ve Konya’daki akademik ve iş yaşamının hizmetinde. Selçuklu, Meram, Karatay, Ereğli, Seydişehir gibi nüfusun yoğun olarak yaşadığı ilçeler ile tüm ilçelerinde tercüme hizmeti almak isteyen herkes internet sitesindeki online müşteri temsilcisi, elektronik posta ya da telefon numaralarından Hedef Tercüme Bürosu’na ulaşabilir. Hedef Tercüme kadrosundaki deneyimli uzmanlar herkes için talebine en uygun tercüme türünü belirleyerek, en hızlı ve doğru hizmeti sunacaktır.

Her Tercüme Türünde Hedef Tercüme Farkı

Kadrosunda bulunan her alanda uzman tercüman kadrosu ile mesleki, teknik ya da akademik tercüme türlerinde en kaliteli hizmeti Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanında olduğu Konya’da ihtiyacı olan herkese sunuyor.
Hem yazılı hem de simültane, ardıl tercüme gibi sözlü çeviri ile refakat hizmetlerinde de kalitesini ortaya koyuyor. Üstelik sözlü ya da yazılı her tür tercümede dünya üzerinde konuşulan tüm dillerde hizmet veriyor. Gerektiğinde Türkçe’den diğer dillere, gerektiğinde ise diğer dillerden Türkçe’ye tercüme şeklinde…
2005 yılından bu yana faaliyet gösterdiği tercüme sektöründe her yıl milyonlarca sayfa ve binlerce saatlik sözlü tercümenin altına imzasını atıyor. Ve imzasını attığı her tercümede çevirinin kalitesi kadar öncelikli olarak müşteri memnuniyeti, gizlilik ve güvenlik ilkelerini de ön planda tutmaktadır. Yani verdiği tercüme hizmetinin üçüncü şahıslara, kurum ya da kuruluşlara paylaşılmayacağının garantisini veriyor. Ayrıca minimum hata maksimum özen mantığı ile yapılan tercümelerde en doğru ve en hızlı hizmetin müşterileri ile buluşmasını sağlıyor.

İletişim

Konya

Konya

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top