fbpx

Korece tercüme alanında uygun fiyata kaliteli çözümler

Korece tercümeKorece tercüme bu dilin konuşulduğu ülkeyle geliştirmiş olduğumuz dostane ilişkiler ve Güney Kore’nin gerçekleştirmiş olduğu atılımlar göz önüne alındığında önemi bir kat daha artan bir çeviridir. Haliyle, Korece çeviri hizmetinde hızlı, kaliteli ve güvenilir çeviri hizmetine duyulan ihtiyaç daha da artmaktadır. Eğer istediğiniz çeviri kaliteli ve hızlı olsun istiyor ancak uygun fiyatlar arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Teknik çeviri, ticari çeviri, akademik çeviri gibi çeşitli alanlarda ihtiyaç duyduğunuz kaliteli hizmet size şirketimiz tarafından oldukça uygun fiyatlara sağlanacaktır. Çevirmenlerimizin her biri üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, sertifikalı ve uluslararası geçerliliği olan çeviriler için gereken yeterliliklere sahiptir. Tecrübelerini ve yeteneklerini daha önceki çalışmalarında da kanıtlamış olan çevirmenlerimiz, ihtiyaç duyduğunuz hizmeti yetenek ve bilgilerinin sınırlarını zorlayarak kullanırlar. Gerekli olduğu alanlarda uygun terminolojiye ve her çeviri türünün kendine ait kurallarına uygun olarak çalışırlar.

Sağladığımız hizmetler sadece güvenli, hızlı ve kaliteli çeviriyle sınırlı da değildir. Metinlerin editörlerce düzenlenmesi ve redaksiyonlarının yapılması, okuması kolay ve anlaşılır metinler elde edildiğinden emin olmak için gereken son okuma hizmeti ve ihtiyaç duyulan alanlarda gerekli tasarım ve dizgi müdahaleleriyle elinize geçtiği anda kullanıma hazır çeviriler elde etmeniz sağlanır. Sözlü çeviri hizmetleri olan simultane çeviri ve ardıl çeviri söz konusu olduğunda da hem kültüre hem de dile hakim, temiz bir aksanla konuşan çevirmenlerimizle hizmetinizdeyiz.

Korece çeviri alanında ve hizmet verdiğimiz diğer dillerde daha fazla bilgi için bize ulaşın.

Korece Tercüme Fiyatları

Türkçe – Korece Tercüme

68 TL 1000 Karakter
    • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Korece – Türkçe Tercüme

68 TL 1000 Karakter
    • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

68 TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Tercüme Dosyanızı Bize Ulaştırın!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Korece Konusundaki Uzmanlıklarımız

Türkçe & Korece Tercüme 99%
Korece & Türkçe Tercüme 97%
Korece Sözlü Tercüme 90%
Korece Yazılı Tercüme 99%
Hızlı Teknik Destek 99%
En Uygun Fiyat 100%

 

Back to Top