Kredi Sözleşmeleri Tercümeleri

Kredi veren ve kredi alan arasında düzenlenen kredi sözleşmeleri, kredi verenin alana karşı isteği üzerine sözleşmede belirtilecek miktara kadar borç vermeyi ya da kendi kredisini lehtar kullanımına ayırmayı taahhüt ettiği, kredi alanın da açılan kredileri geri ödemeyi ve kredi açanın zararını tazmin etmeyi veya kredi vereni borçtan kurtarmayı, faiz veya komisyon ödemeyi taahhüt ettiği bir sözleşme türüdür. Kredi sözleşmesinin geçerlilik kazanması için yazılı olarak hazırlanması ve karşılıklı olarak imzalanması gereklidir. Yurtdışı işlemler ya da yurt dışından bir bankaya ya da kuruma borçlanmanın söz konusu olduğu durumlarda kredi sözleşmelerinin tercümesine ihtiyaç duyulmaktadır. Özel bir dikkat gerektiren kredi sözleşmeleri tercümeleri, Hedef Tercüme’nin full time çalışan, bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimine sahip uzmanları tarafından gizlilik ve güvenlik garantisi ile yapılmaktadır.

Kredi sözleşmelerinin tercümesinde, sözleşmede yer alan maddelerin eksiksiz çevrilmesi ve aslına sadık kalınması büyük önem taşımaktadır. Anlaşılır bir şekilde yapılması ve ifade bozukluklarına mahal verilmemesi gereken kredi sözleşmelerinin acil tercüme ihtiyacında Hedef Tercüme Bürosu 7/24 aralıksız, çok hızlı ve kaliteli çözümleri ile öne çıkmakta, 65 ülke ile olan işbirliğini müşterileri lehine kullanmaktadır. Web sitesi, e-posta ya da Whatsapp gibi iletişim kanalları ile firmamıza iletilecek sözleşme metinleri dakikalar içerisinde fiyatlandırılmakta ve hızlı çeviri teslimi imkânı ile müşterilerimizin ihtiyaçları karşılanmaktadır. Gerektiğinde tercümelerin tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo ile gönderimi de hizmetlerimiz arasındadır.

İletişim

Kredi Sözleşmeleri Tercümeleri

Kredi Sözleşmeleri Tercümeleri

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top