fbpx

Kredi Sözleşmeleri Tercümeleri.

Kredi veren ve kredi alan arasında düzenlenen kredi sözleşmeleri, kredi verenin alana karşı isteği üzerine sözleşmede belirtilecek miktara kadar borç vermeyi ya da kendi kredisini lehtar kullanımına ayırmayı taahhüt ettiği, kredi alanın da açılan kredileri geri ödemeyi ve kredi açanın zararını tazmin etmeyi veya kredi vereni borçtan kurtarmayı, faiz veya komisyon ödemeyi taahhüt ettiği bir sözleşme türüdür. Kredi sözleşmesinin geçerlilik kazanması için yazılı olarak hazırlanması ve karşılıklı olarak imzalanması gereklidir.

Yurtdışı işlemler ya da yurt dışından bir bankaya ya da kuruma borçlanmanın söz konusu olduğu durumlarda kredi sözleşmelerinin tercümesine ihtiyaç duyulmaktadır. Özel bir dikkat gerektiren kredi sözleşmeleri tercümeleri, Hedef Tercüme’nin full time çalışan, bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimine sahip uzmanları tarafından gizlilik ve güvenlik garantisi ile yapılmaktadır.

Kredi sözleşmelerinin tercümesinde, sözleşmede yer alan maddelerin eksiksiz çevrilmesi ve aslına sadık kalınması büyük önem taşımaktadır. Anlaşılır bir şekilde yapılması ve ifade bozukluklarına mahal verilmemesi gereken kredi sözleşmelerinin acil tercüme ihtiyacında Hedef Tercüme Bürosu 7/24 aralıksız, çok hızlı ve kaliteli çözümleri ile öne çıkmakta, 65 ülke ile olan işbirliğini müşterileri lehine kullanmaktadır.

 

Web sitesi, e-posta ya da Whatsapp gibi iletişim kanalları ile firmamıza iletilecek sözleşme metinleri dakikalar içerisinde fiyatlandırılmakta ve hızlı çeviri teslimi imkânı ile müşterilerimizin ihtiyaçları karşılanmaktadır. Gerektiğinde tercümelerin tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo ile gönderimi de hizmetlerimiz arasındadır.

İletişim

Kredi Sözleşmeleri Tercümeleri

Kredi Sözleşmeleri Tercümeleri

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top