fbpx

Kullanım Kılavuzu Tercümesi.

Kullanım kılavuzları, satın alınan ürünle birlikte gelen ve aletin, cihazın özellikleri, kullanım yöntemi ve güvenlik gerekleri gibi konularda bilgi veren kitapçıklardır. Yurt dışından ithal edilen ürünlerle birlikte gelen kullanım kılavuzlarının Türkçeye tercüme edilmesi gerekmektedir. Ürünün kurulumu, işlevi ve üretici firma bilgilerinin yanı sıra garanti koşulları gibi bilgilerin, satışın yapıldığı ülkenin dilinde yazılması pek çok ülke için olduğu gibi ülkemizde de zorunludur.

Tüketicinin korunması hakkında kanun gereğince, Türkçe tanıtım ve kullanım kılavuzu olmayan cihaz ve ürünlerin ülkemizde satışı kesinlikle yasaktır. Yasağa uymayan işletmelere ise yüksek para cezaları uygulanabilmektedir. Kullanma kılavuzu tercümesi, ithal ettiği ürünlerin satışını gerçekleştiren kuruluşların ticari faaliyetlerinin devamlılığı açısından önem taşıyan bir işlemdir.

Hedef Tercüme Bürosu olarak full time çalışan tercüman kadromuzun uzmanlığı sayesinde teknik bilgi ve birikim gerektiren kullanım kılavuzu tercümesinde de müşterilerimiz tarafından tercih edilmekteyiz.

Ülkemize başka ülkelerden gelen ürün ve cihazların kullanım kılavuzlarının Türkçeye tercümesi gerektiği gibi Türkiye’de üretilen ve yurt dışına ihraç edilen ürün ve cihazlara ait kullanım kılavuzlarının da o ülkelerin dillerine çevrilmesi gerekmektedir.

Bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimine sahip Hedef Tercüme 2005 yılından bu yana bu konuda da müşterilerinin beklentilerini karşılamakta ve acil tercüme ihtiyaçlarına da çok hızlı ve kaliteli çözümler üretmektedirler. Haftanın 7 günü ve 24 saat e-mail, telefon, whatsapp ya da websitemizdeki online müşteri hizmetleri ile anında iletişime geçerek, gizlilik ve güvenlik garantisiyle tercümelerinizi yapacak ve gerektiğinde ücretsiz kargo ile adresinize teslim edilecektir..

İletişim

Kullanım Kılavuzu Tercümesi

Kullanım Kılavuzu Tercümesi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top