Kullanım Kılavuzu Tercümesi

Kullanım kılavuzları, satın alınan ürünle birlikte gelen ve aletin, cihazın özellikleri, kullanım yöntemi ve güvenlik gerekleri gibi konularda bilgi veren kitapçıklardır. Yurt dışından ithal edilen ürünlerle birlikte gelen kullanım kılavuzlarının Türkçeye tercüme edilmesi gerekmektedir. Ürünün kurulumu, işlevi ve üretici firma bilgilerinin yanı sıra garanti koşulları gibi bilgilerin, satışın yapıldığı ülkenin dilinde yazılması pek çok ülke için olduğu gibi ülkemizde de zorunludur. Tüketicinin korunması hakkında kanun gereğince, Türkçe tanıtım ve kullanım kılavuzu olmayan cihaz ve ürünlerin ülkemizde satışı kesinlikle yasaktır. Yasağa uymayan işletmelere ise yüksek para cezaları uygulanabilmektedir. Kullanma kılavuzu tercümesi, ithal ettiği ürünlerin satışını gerçekleştiren kuruluşların ticari faaliyetlerinin devamlılığı açısından önem taşıyan bir işlemdir. Hedef Tercüme Bürosu olarak full time çalışan tercüman kadromuzun uzmanlığı sayesinde teknik bilgi ve birikim gerektiren kullanım kılavuzu tercümesinde de müşterilerimiz tarafından tercih edilmekteyiz.

Ülkemize başka ülkelerden gelen ürün ve cihazların kullanım kılavuzlarının Türkçeye tercümesi gerektiği gibi Türkiye’de üretilen ve yurt dışına ihraç edilen ürün ve cihazlara ait kullanım kılavuzlarının da o ülkelerin dillerine çevrilmesi gerekmektedir. Bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimine sahip Hedef Tercüme 2005 yılından bu yana bu konuda da müşterilerinin beklentilerini karşılamakta ve acil tercüme ihtiyaçlarına da çok hızlı ve kaliteli çözümler üretmektedirler. Haftanın 7 günü ve 24 saat e-mail, telefon, whatsapp ya da websitemizdeki online müşteri hizmetleri ile anında iletişime geçerek, gizlilik ve güvenlik garantisiyle tercümelerinizi yapacak ve gerektiğinde ücretsiz kargo ile adresinize teslim edilecektir..

İletişim

Kullanım Kılavuzu Tercümesi

Kullanım Kılavuzu Tercümesi

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top