Kütahya Tercüme.

Tercüme ve dil hizmetleri ülkemizde çok eski yıllara dayanan sektörlerin başında gelmesine karşın önemi ve gerekliliği 2000’li yıllardan sonra daha fazla hissedilmeye başlandı.
Küreselleşme olgusunun günden güne hayatımıza girmesi, internetin de bunu desteklemesi ile ülkeler ve toplumlar arasındaki mesafeler kısalırken, sınırlar giderek kalkıyor. Artık internet ve bilgisayarlar sayesinde aradığımız her türlü bilgiye ulaşmak daha kolay.

Bilgiye Ulaşmak Kolay! Peki Ya Tercüme?

Sadece bilgiye ulaşmak anlamında değil, yeni işler geliştirme, uluslararası bağlantılar kurmak, akademik çalışmalarımıza zengin kaynak temini için yabancı dillerde olan ve işimizi görecek olan bilgilerin tercüme edilmesi gerekiyor.

Hedef Tercüme Kütahya’da

Türkiye’de 2005 yılından bu yana faaliyetlerine devam eden Hedef Tercüme Bürosu, profesyonel anlamda tüm tercüme ihtiyaçlarınıza yanıt vermeyi hedefliyor. Kadrosunda bulunan, alanında uzman ve iş hayatının içinden gelen tercümanlar sayesinde taleplerinize en kaliteli hizmet sağlayabiliyorsunuz. Üstelik, teknik, akademik ve mesleki tercüme türlerinin yanı sıra, simültane ve ardıl tercüme gibi sözel çeviri türlerinde taleplerde bulunabiliyorsunuz.
10 yılı aşkın bir süredir, tüm Türkiye’den ve dünyadan gelen tercüme taleplerine yanıt veren Hedef Tercüme Bürosu ihtiyaç duyan herkese ulaşabilmeyi hedefliyor. Son yıllarda gelişen İnternetin varlığı sayesinde Kütahya’da da Hedef Tercüme Hizmeti bir tık, bir elektronik posta kadar uzağınızda. Simav, Tavşanlı gibi önemli ilçeleri başta olmak üzere Kütahya’nın tüm ilçelerinde tercüme ihtiyacı duyduğunuzda tek yapmanız gereken internet sitesini ziyaret etmek veya telefon numaralarından Hedef Tercüme Bürosu’na ulaşmak.

Dünya Üzerindeki Tüm Dillerde Hizmet

Sözlü ve yazılı tercümelerin dışında uzmanlık gerektiren, yeminli tercüme, noter tasdikli tercüme, web sitesi ve katalog tercümesi gibi tüm tercüme türlerinde dünya üzerindeki tüm dillerde hizmet alabilirsiniz. İsterseniz Türkçe’sini gönderdiğiniz bilgi, belgeyi ihtiyacınız olan yabancı dile, ya da yabancı bir dildeki belgeyi Türkçeleştirebilirsiniz.
Kadrosundaki onlarca uzman tercüman ile müşteri memnuniyeti, gizlilik ve güvenlik ilkesini her zaman ön planda gözeten Hedef Tercüme Bürosu, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da en doğru, etkin tercüme hizmetini sunmayı hedefliyor.

İletişim

Kütahya

Kütahya

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top