Latince Tercüme

latinceLatince dili, günümüzde etkin olarak kullanılmayan antik bir dil olmasına karşın birçok alanda karşımıza çıkmaktadır. Yüzyıllar boyunca varlığını devam ettiren Roma İmparatorluğu’nun resmi dilidir. Genel olarak Avrupa dillerinin kökenini bu dil oluşturmaktadır. Latince denildiğinde akla gelecek ilk şey Latin alfabesi olmalıdır ki Türkçe’de de Latin alfabesini kullanmaktayız. Her ne kadar Latin alfabesini kullanıyor olsak da bu durum, bu dili bildiğimiz anlamına gelmemektedir, okunuş ve yazılış biçimleri bakımından Türkçe’den farklıdır. Bu dili, Türkçe’ye veya başka bir dile aktarabilmek için mutlaka birileri tarafından tercüme edilmesine gerek duyarız. Bu dilin çok farklı bir yapısı vardır. Anlaşması kolay bir dil değildir. Bu dili bilmeyenler için kulağa oldukça zor giren bir dildir. Bütün tercüme büroları bu dile çeviri yapmaktadır, dolayısıyla internet üzerinden araştırarak çevirileriniz için bu yerlere başvurabilirsiniz.

Latince Tercüme Fiyatları

Türkçe – Latince Tercüme

24 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Latince – Türkçe Tercüme

24 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Farklılıklarımız

latinceLatince  tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en düşük fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan firmamız bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmeye devam ediyor. Şirketler yada bireysel müşterilerimizin Latince  metinlerini titizlikle analiz ederek en uygun çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz bu noktada sizler için en özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyor.

Latince  tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere hemen ulaşın.Hızlı İletişim! 

en-uygun-fiyat

Latince  tercüme dosyanızın boyutu yada karakter sayısı her ne olursa olsun en uygun fiyat çözümlerini sizlerle buluşturan firmamız bu noktada en düşük maliyetle en kaliteli Latince  tercüme hizmetini sunmaya ediyor. Bu noktada dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden en hesaplı Latince  çeviri çözümlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Latince  – Türkçe  24 TL

Türkçe – Latince   24 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde Latince  tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farklı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan Latince  tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımız da kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Hemen Tercüme Teklifi İsteyin!

  İsim (gerekli)

  E-posta (gerekli)

  İrtibat Telefonu

  Çeviri Dosyanız

  Latince Konusunda Ki Uzmanlıklarımız

  Türkçe & Latince Tercüme 99%
  Latince & Türkçe Tercüme 97%
  Latince Sözlü Tercüme 90%
  Latince Yazılı Tercüme 99%
  Hızlı Teknik Destek 99%
  En Uygun Fiyat 100%

   

  Latince Hakkında

  Bu dile nerelerde gerek duyulur ve nasıl kullanılır? Öncelikli olarak üniversitelerin bazı bölümlerinde bu dili kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle tıp bölümünde sıkılacağınız kadar bu dilden kelimeler bulunmaktadır. Bu dil aslında hayatımızın birçok alanında denk geldiğimiz bir dildir fakat antik bir dil olduğu için pek fark edemeyiz, özellikle bu dile ilgisi olan bireyler tarafından fark edilebilen bir dildir. Bu dille ilgili kaynakları çeviremediğimiz takdirde, bize yardımcı olabilecek en güvenilir adreslerden biri, Hedef Tercüme olarak ifade edilebilir.

  Çünkü burada bütün çalışan personel, dilleri ve alanları konusunda kendilerini kanıtlamıştır ve günlük birçok müşterisinin çevirisini yapmaktadır. Tercüman olabilmek için sadece tercüme edeceğiniz dili bilmeniz yeterli değildir, ayrıca kendi ana dilinizi de A’dan Z’ye biliyor olmanız gerekir.

   

  Bu dil, Latin alfabesinden oluştuğu için sembolik olarak Türkçe’ye çok uzak bir dil değildir, dolayısıyla aşina olduğumuz bir harf tablosu ile oluşur. Ancak daha önce de değindiğimiz gibi okunuş ve yazılış biçimleri bakımından oldukça farklı olması, bu dili bizim için de zor hale getirmektedir. Bu nedenle Ortaçağ’daki din adamlarının yazılarına ve Roma yazılarına karşı ilgimiz varsa ya da Hıristiyanların kutsal kitabı hakkında bilgi edinmek istiyorsak birkaç kaynak ile tercüme yapabilmemiz mümkün olmayacaktır.

  Tercümanlığı kesinlikle hafife almayın ve bu kadar kolay bir işi bende yapabilirim düşüncesine girmeyin, çünkü gerçekten yapılması zor bir iştir. Bir tercüman sadece çeviri yaparak işini yapmıyor. Tercümanlıkta önemli olan, işini yaparken seçeceğin kelimeler ve cümlelerdir. Karşı tarafa doğru bilginin doğru şekilde aktarılması gerekmektedir. Bu kolay bir iş değildir, çünkü bazen öyle kaynakların veya konuşmaların tercüme edilmesi gerekiyor ki, çevirmenler bile fazlasıyla zorlanabiliyorlar. Bazen ister istemez tartışmalar ve kavgaları bile tercüme etmek zorunda kalıyorsunuz. Bunların, bu dil veya başka bir dil olması önemli değil, çünkü hangi dilden hangi dile neyi çevirecek olursanız olun, önemli olan her şeyin doğru lanse edilmesidir.

  Hedef Tercüme bürosu bugüne kadar yüzlerce müşterilerinin kaynaklarını çevirmiştir ve aynı zamanda iş bağlamaları konusunda yardımcı olmuştur. Hedef Tercüme Bürosu tercümanlığın bütün kurallarını bilerek çalışmaktadır, müşterilerine gerekli ilgiyi ve doğru bilgileri vermesinin yanı sıra doğru personellerle de çalışmaktadır. Burası sadece bu dil ile çalışmamaktadır. Dünyanın birçok dilini alarak yine başka dillere çevirilerini yapmaktadır. Yaptıkları iş gerçekten çok zor, kesinlikle takdir edilmesi ve saygı duyulması gereken bir iştir. Mesleki anlamda baktığınızda, tercümanlık herkesin yapabileceği bir iş değildir. Doğru yerde doğru konuşulması ve yazılması gereken bir meslektir. Birçok kişi mütercim tercümanlık bölümünde okumaktadır, fakat bu meslek sadece okuyarak öğrenilmiyor.

  .

   

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Back to Top