Lisans Sözleşmesi Tercümeleri

Lisans sözleşmeleri bir firmanın geliştirmiş olduğu teknolojiyi başkasının kullanması için verdiği izindir. Ürün yönetimi ya da teknik bilgi gibi hakların belirli bir bedel ödeyerek kiralanmasına dayanır. Yurtdışı ile yapılacak olan işlemler için de Lisans Sözleşmesi Tercümeleri yapılması gerekiyor. Yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilen bu sözleşmeler tamamen gizlilik ve güvenlik çerçevesinde sunulur.

Hedef Tercüme olarak yılların verdiği deneyim sayesinde Lisans Sözleşmesi Tercümeleri hizmetlerini de firmamızın garantisi ve onayı altında sunuyoruz. Full time çalışan personellerimiz sayesinde en iyi ve en hızlı tercüme hizmetlerini vererek lisans sözleşmelerinizi kısa sürede çeviriyoruz. Ayrıca firmamızdan almış olduğunuz hizmetleri de ücretsiz kargo ile tarafınıza teslim ediyoruz. Firmamızı arayarak dilerseniz dakikalar içerisinde fiyatlandırma hizmetimizden de yararlanabilir ve acil tercüme ihtiyaçlarınıza kaliteli ve çok hızlı çözümler alabilirsiniz. En hızlı teslimatı sizlere ulaştırırken aynı zamanda yine en uygun fiyat garantisiyle müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz.

Hedef Tercümenin teknolojinin tüm imkânlarını kullanmasıyla birlikte Online web sitemizden Chat desteği sunarak dilediğiniz her an bizimle iletişime geçmenizi sağlıyoruz. 65 ülke ile iş birliği içinde olan firmamız tüm dünya dillerinde tercüme hizmeti vermektedir. Sizler de üstün tercüme kalitesinden yararlanmak ve çevirilerinizin çok kısa bir süre içinde ücretsiz olarak tarafınıza ulaşmasını istiyorsanız bizlerle Whatsapp ya da telefon aracılığıyla iletişime geçebilir ve gerekli bilgileri hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

İletişim

Lisans Sözleşmesi Tercümeleri

Lisans Sözleşmesi Tercümeleri

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top