fbpx

Lisans Sözleşmesi Tercümeleri.

Lisans sözleşmeleri bir firmanın geliştirmiş olduğu teknolojiyi başkasının kullanması için verdiği izindir. Ürün yönetimi ya da teknik bilgi gibi hakların belirli bir bedel ödeyerek kiralanmasına dayanır. Yurtdışı ile yapılacak olan işlemler için de Lisans Sözleşmesi Tercümeleri yapılması gerekiyor. Yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilen bu sözleşmeler tamamen gizlilik ve güvenlik çerçevesinde sunulur.

Hedef Tercüme olarak yılların verdiği deneyim sayesinde Lisans Sözleşmesi Tercümeleri hizmetlerini de firmamızın garantisi ve onayı altında sunuyoruz. Full time çalışan personellerimiz sayesinde en iyi ve en hızlı tercüme hizmetlerini vererek lisans sözleşmelerinizi kısa sürede çeviriyoruz. Ayrıca firmamızdan almış olduğunuz hizmetleri de ücretsiz kargo ile tarafınıza teslim ediyoruz. Firmamızı arayarak dilerseniz dakikalar içerisinde fiyatlandırma hizmetimizden de yararlanabilir ve acil tercüme ihtiyaçlarınıza kaliteli ve çok hızlı çözümler alabilirsiniz. En hızlı teslimatı sizlere ulaştırırken aynı zamanda yine en uygun fiyat garantisiyle müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz.

Hedef Tercümenin teknolojinin tüm imkânlarını kullanmasıyla birlikte Online web sitemizden Chat desteği sunarak dilediğiniz her an bizimle iletişime geçmenizi sağlıyoruz. 65 ülke ile iş birliği içinde olan firmamız tüm dünya dillerinde tercüme hizmeti vermektedir. Sizler de üstün tercüme kalitesinden yararlanmak ve çevirilerinizin çok kısa bir süre içinde ücretsiz olarak tarafınıza ulaşmasını istiyorsanız bizlerle Whatsapp ya da telefon aracılığıyla iletişime geçebilir ve gerekli bilgileri hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

İletişim

Lisans Sözleşmesi Tercümeleri

Lisans Sözleşmesi Tercümeleri

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top