Lojistik Tercüme

Lojistik şirketlerinin fatura, şartname, sertifikalar, kaza tutanakları, taşıma ve nakliye sözleşmeleri, faturalar ve gümrük yazışmaları gibi tüm ticari dokümanlarını gizlilik sözleşmesi kapsamında kontrol edilerek tercüme işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Gümrük işlemlerinde yurt dışı giriş ve çıkış işlemlerinin gecikmemesi önemlidir ve lojistik tercüme hizmeti alarak sorunsuz bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirmeniz sağlanmalıdır.

Tercüme hizmetlerimizde bu ihtiyaçlarınız göz önüne alınarak hazırlıyor ve şirketlere özel arşivleme hizmeti ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu tür hizmetlerin ihtiyaç duyulan yer ve zamanda temini olarak açıklanan lojistik hizmetlerinde ülke ticaretlerinin genişliği de önemlidir. Hedef Tercüme Bürosu olarak lojistik işlemlerinizin gecikmemesi adına sunduğumuz bu hizmetleri çok hızlı bir şekilde tarafınıza ulaştırmaya devam ediyoruz. Firmamız tüm tercüme işlemlerinizi hızlı çeviri teslimi yaparak sunuyor ve güvenlik garantisi altında sizlere ulaştırıyor. Yılların vermiş olduğu deneyim sayesinde tüm dünya dillerinde tercüme yaparak, müşterilerimizin bu konudaki ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz. Hedef Tercüme, full-time çalışan tercümanları ile birlikte kaliteli ve hızlı çözümler aktarmakta ve müşterilerini memnun etmektedir.

Firmamız, 65 ülke ile işbirliği içindedir ve bu sayede yüksek özgüven ve ‘sıfır hata’ ile çalışmaktadır. Ayrıca bilgi almak isteyen müşterilerimizin bizleri arayarak dakikalar içerisinde fiyatlandırma hizmetlerinden de yararlanması gerektiğini belirtiyoruz. Teknolojinin sunduğu tüm imkânlardan yararlanarak hizmet veren tercüme büromuz, üstün tercüme kalitesi ile sektörde öncü firmalardan biri olmaya devam etmektedir.

İletişim

Lojistik Tercüme

Lojistik Tercüme

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top