fbpx

Lojistik Tercüme.

Lojistik şirketlerinin fatura, şartname, sertifikalar, kaza tutanakları, taşıma ve nakliye sözleşmeleri, faturalar ve gümrük yazışmaları gibi tüm ticari dokümanlarını gizlilik sözleşmesi kapsamında kontrol edilerek tercüme işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Gümrük işlemlerinde yurt dışı giriş ve çıkış işlemlerinin gecikmemesi önemlidir ve lojistik tercüme hizmeti alarak sorunsuz bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirmeniz sağlanmalıdır.

Tercüme hizmetlerimizde bu ihtiyaçlarınız göz önüne alınarak hazırlıyor ve şirketlere özel arşivleme hizmeti ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu tür hizmetlerin ihtiyaç duyulan yer ve zamanda temini olarak açıklanan lojistik hizmetlerinde ülke ticaretlerinin genişliği de önemlidir. Hedef Tercüme Bürosu olarak lojistik işlemlerinizin gecikmemesi adına sunduğumuz bu hizmetleri çok hızlı bir şekilde tarafınıza ulaştırmaya devam ediyoruz. Firmamız tüm tercüme işlemlerinizi hızlı çeviri teslimi yaparak sunuyor ve güvenlik garantisi altında sizlere ulaştırıyor. Yılların vermiş olduğu deneyim sayesinde tüm dünya dillerinde tercüme yaparak, müşterilerimizin bu konudaki ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz. Hedef Tercüme, full-time çalışan tercümanları ile birlikte kaliteli ve hızlı çözümler aktarmakta ve müşterilerini memnun etmektedir.

Firmamız, 65 ülke ile işbirliği içindedir ve bu sayede yüksek özgüven ve ‘sıfır hata’ ile çalışmaktadır. Ayrıca bilgi almak isteyen müşterilerimizin bizleri arayarak dakikalar içerisinde fiyatlandırma hizmetlerinden de yararlanması gerektiğini belirtiyoruz. Teknolojinin sunduğu tüm imkânlardan yararlanarak hizmet veren tercüme büromuz, üstün tercüme kalitesi ile sektörde öncü firmalardan biri olmaya devam etmektedir.

İletişim

Lojistik Tercüme

Lojistik Tercüme

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top