Maaş Bordrosu Tercümesi

Genel olarak maaş bordrosu olarak ifade edilen belgeler, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu kapsamına giren ve Emekli Sandığına tabi memurlar ile özel sektörde iş gören işçiler için farklılık göstermektedir. Devlet memurlarına peşin ödenen paraları göstermek amacıyla düzenlenen maaş bordrolarında çalışanın tahsil durumu, hizmet yılı esasıyla derece ve kademeleri gibi bilgiler de yer almaktadır. İşçi ücret bordroları ise, özel sektör çalışanlarına ödenen paraları göstermek amacıyla düzenlenmekte ve farklı bir sistem uygulanmaktadır. Yurt dışı seyahatler söz konusu olduğunda; birçok ülke vize başvurusu sırasında seyahat edecek kişi Türkiye’de çalışıyor ise çalışılan kurum, kuruluştan son 3 – 4 aya ait maaş ya da ücret bordrosunu talep etmektedir. Kişinin işyeri ile yasal bağının olup olmadığını ve gelir durumunu gösteren maaş bordrosu ile birlikte tercümesi de vize başvuru belgeleri arasında sunulmalıdır. Hedef Tercüme, üstün tercüme kalitesi ile maaş bordrosu tercümesi konusunda da müşterilerine destek vermekte ve tüm hizmetlerinde olduğu gibi bu konuda da gizlilik ve güvenlik garantisini ön planda tutmaktadır.

65 ülke ile işbirliği içerisinde çalışan ve bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme imkânına sahip Hedef Tercüme Bürosu, acil tercüme ihtiyaçlarına da çok hızlı ve kaliteli çözümler üretmektedir. Büromuza e-posta, Whatsapp gibi iletişim yöntemleri ile gönderilen maaş bordroları full time çalışan tercümanlarımız tarafından tercüme edilmekte ve gerektiğinde ücretsiz kargo ile adresinize teslim edilmektedir.

İletişim

Maaş Bordrosu Tercümesi

Maaş Bordrosu Tercümesi

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top