fbpx

Maaş Bordrosu Tercümesi.

Genel olarak maaş bordrosu olarak ifade edilen belgeler, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu kapsamına giren ve Emekli Sandığına tabi memurlar ile özel sektörde iş gören işçiler için farklılık göstermektedir. Devlet memurlarına peşin ödenen paraları göstermek amacıyla düzenlenen maaş bordrolarında çalışanın tahsil durumu, hizmet yılı esasıyla derece ve kademeleri gibi bilgiler de yer almaktadır.

İşçi ücret bordroları ise, özel sektör çalışanlarına ödenen paraları göstermek amacıyla düzenlenmekte ve farklı bir sistem uygulanmaktadır. Yurt dışı seyahatler söz konusu olduğunda; birçok ülke vize başvurusu sırasında seyahat edecek kişi Türkiye’de çalışıyor ise çalışılan kurum, kuruluştan son 3 – 4 aya ait maaş ya da ücret bordrosunu talep etmektedir.

Kişinin işyeri ile yasal bağının olup olmadığını ve gelir durumunu gösteren maaş bordrosu ile birlikte tercümesi de vize başvuru belgeleri arasında sunulmalıdır. Hedef Tercüme, üstün tercüme kalitesi ile maaş bordrosu tercümesi konusunda da müşterilerine destek vermekte ve tüm hizmetlerinde olduğu gibi bu konuda da gizlilik ve güvenlik garantisini ön planda tutmaktadır.

65 ülke ile işbirliği içerisinde çalışan ve bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme imkânına sahip Hedef Tercüme Bürosu, acil tercüme ihtiyaçlarına da çok hızlı ve kaliteli çözümler üretmektedir. Büromuza e-posta, Whatsapp gibi iletişim yöntemleri ile gönderilen maaş bordroları full time çalışan tercümanlarımız tarafından tercüme edilmekte ve gerektiğinde ücretsiz kargo ile adresinize teslim edilmektedir.

İletişim

Maaş Bordrosu Tercümesi

Maaş Bordrosu Tercümesi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top