Makedonca Tercüme

makedonyaTeknolojinin giderek gelişmesi ve Globalleşme ile  birlikte ülkemizin ithalat ve ihracat alanında gelişmesi, kaliteli ve güvenilir tercümelere duyulan ihtiyacı beraberinde getirmiştir. Bu sebeptendir ki, tercümanlık ve mütercimlik alanında ülke genelinde birçok tercüme bürosu faaliyet göstermeye başlamıştır.

Bir kurumsal tercümanlık bürosu olan Hedef Tercüme Bürosu da hızlı ve güvenilir şekilde çalışarak sizlere en kaliteli çevirileri teslim etmek için gerekli olan hizmeti sunmaktadır. Hedef Tercüme bütün dünya dillerinde tercüme yapmaktadır. Bu dillerden biri de Güney Slav dillerinden olan ve Bulgarcayla oldukça benzer olan Makedonca’dır.

Makedonca Tercümede Profesyonellik ve Önemi

Balkan ülkelerinin neredeyse tamamında konuşulan Makedonca tüm dünyada kabul görmesinin ardından Makedoncanın önemi artmış; dolayısıyla bu dilde tercümelere olan ihtiyaç fazlalaşmıştır.  Hedef Yeminli Tercüme ve Çeviri Hizmetleri Ltd. Şti, Makedonca-Türkçe, Türkçe-Makedonca ya da farklı dünya dilleri ile Makedonca çevirileri deneyimli, uzman kadrosu sayesinde 7-24 hizmet anlayışı sayesinde büyük bir özveri ile bu ihtiyacı karşılamaktadır.

Makedonya ile ülkemiz arasındaki hukuksal, siyasi, sanatsal ve daha birçok alanda mevcut olan tüm işlerin sorunsuz şekilde yürütülmesi adına ekibimiz gerekli tüm çözümleri sizlere sunmaktadır.

Makedonca Tercüme Fiyatları

Türkçe – Makedonca Tercüme

30 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Makedonca – Türkçe Tercüme

30 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Farklılıklarımız

makedonya Makedonca tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en düşük fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan firmamız bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmeye devam ediyor. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin Makedonca metinlerini titizlikle analiz ederek en uygun çözümleri sizlerle sunan profesyonel ekibimiz bu noktada sizler için en özel hizmeti sunmaktadır. Makedonca tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere hemen ulaşın.Hızlı İletişim! 

en-uygun-fiyat

Makedonca tercüme dosyanızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun en uygun fiyat tekliflerini sizlerle buluşturan Hedef Tercüme Bürosu uygun fiyata en kaliteli Makedonca tercüme hizmetini sunmaya devam ediyor. Bu noktada dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden en hesaplı Makedonca çeviri çözümlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Makedonca – Türkçe  30 TL

Türkçe – Makedonca  30 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde Makedonca tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farklı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel desteğimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan Makedonca tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız profesyonel sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız tarafımızca sağlanmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız tercih ettiği güveni sizlerle buluşturmaktadır.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de temin eden Hedef Tercüme bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Hemen Tercüme Teklifi İsteyin!

  İsim (gerekli)

  E-posta (gerekli)

  İrtibat Telefonu

  Çeviri Dosyanız

  Makedonca Konusunda Ki Uzmanlıklarımız

  Türkçe & Makedonca Tercüme 99%
  Makedonca & Türkçe Tercüme 97%
  Makedonca Sözlü Tercüme 90%
  Makedonca Yazılı Tercüme 99%
  Hızlı Teknik Destek 99%
  En Uygun Fiyat 100%

  Hedef Dil Hizmetleri

  2005 yılında kurulan Hedef Tercüme Ltd. Şti. ekibi olarak, 11 yıllık özgün hizmet anlayışımızda sizlere profesyonel ekibimiz ile birlikte en kaliteli ve hızlı tercümanlık hizmeti vermek önceliğimizdir. Sadece Makedonca – Türkçe, Türkçe-Makedonca değil diğer dünya dilleri arasındaki tercüme hizmetlerimiz de sınırsızdır.

  Makedonca dilindeki çevirilerinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Back to Top