fbpx

Makedonca Tercüme.

makedonyaTeknolojinin giderek gelişmesi ve Globalleşme ile  birlikte ülkemizin ithalat ve ihracat alanında gelişmesi, kaliteli ve güvenilir tercümelere duyulan ihtiyacı beraberinde getirmiştir. Bu sebeptendir ki, tercümanlık ve mütercimlik alanında ülke genelinde birçok tercüme bürosu faaliyet göstermeye başlamıştır.

Bir kurumsal tercümanlık bürosu olan Hedef Tercüme Bürosu da hızlı ve güvenilir şekilde çalışarak sizlere en kaliteli çevirileri teslim etmek için gerekli olan hizmeti sunmaktadır. Hedef Tercüme bütün dünya dillerinde tercüme yapmaktadır. Bu dillerden biri de Güney Slav dillerinden olan ve Bulgarcayla oldukça benzer olan Makedonca’dır.

Makedonca Tercümede Profesyonellik ve Önemi

Balkan ülkelerinin neredeyse tamamında konuşulan Makedonca tüm dünyada kabul görmesinin ardından Makedoncanın önemi artmış; dolayısıyla bu dilde tercümelere olan ihtiyaç fazlalaşmıştır.  Hedef Yeminli Tercüme ve Çeviri Hizmetleri Ltd. Şti, Makedonca-Türkçe, Türkçe-Makedonca ya da farklı dünya dilleri ile Makedonca çevirileri deneyimli, uzman kadrosu sayesinde 7-24 hizmet anlayışı sayesinde büyük bir özveri ile bu ihtiyacı karşılamaktadır.

Makedonya ile ülkemiz arasındaki hukuksal, siyasi, sanatsal ve daha birçok alanda mevcut olan tüm işlerin sorunsuz şekilde yürütülmesi adına ekibimiz gerekli tüm çözümleri sizlere sunmaktadır.

Makedonca Tercüme Fiyatları

Türkçe – Makedonca Tercüme

30 TL 1000 Karakter
    • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Makedonca – Türkçe Tercüme

30 TL 1000 Karakter
    • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Hız

Proje koordinatörlerimiz en doğru tercüman seçimleri ile en hızlı şekilde sonuca ulaşmamızı sağlamaktadır.

Uygun Fiyatlar

30TL’den başlayan fiyatlar ile Makedonca tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Hemen Tercüme Teklifi İsteyin!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Makedonca Konusundaki Uzmanlıklarımız

Türkçe & Makedonca Tercüme 99%
Makedonca & Türkçe Tercüme 97%
Makedonca Sözlü Tercüme 90%
Makedonca Yazılı Tercüme 99%
Hızlı Teknik Destek 99%
En Uygun Fiyat 100%

Hedef Dil Hizmetleri

2005 yılında kurulan Hedef Tercüme Ltd. Şti. ekibi olarak, 11 yıllık özgün hizmet anlayışımızda sizlere profesyonel ekibimiz ile birlikte en kaliteli ve hızlı tercümanlık hizmeti vermek önceliğimizdir. Sadece Makedonca – Türkçe, Türkçe-Makedonca değil diğer dünya dilleri arasındaki tercüme hizmetlerimiz de sınırsızdır.

Makedonca dilindeki çevirilerinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Back to Top