fbpx

Mardin Tercüme.

Güneydoğu Anadolu’da yer alan Mardin; tarihi, arkeolojik, mimari, etnografik ve görsel unsurlarıyla en güzel şehirlerimizden biridir. Oldukça genç bir nüfusa sahip olan Mardin’de bulunan Artuklu Üniversitesi şehrin en önemli eğitim merkezi durumundadır. Üniversite öğrenci ve öğretim görevlilerinin, akademik çalışmalarında dünya literatüründe yer alan kaynakları araştırma ve gelişmeleri takip etme ihtiyacı duydukları şüphesizdir. Akademik çalışmalarda; akademik tercümenin yanı sıra bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde çeviri de önem kazanmakta ve akademik çalışmaların kalitesini yakından etkilemektedir. Hedef Tercüme Bürosu’nun tam zamanlı tercümanları tarafından yapılan teknik ve akademik tercümelere, üstün tercüme kalitesinin yanı sıra kurum ve bireyler tarafından gelen bilgilerin ve çalışmaların gizlilik ve güvenliğine son derece önem verilmektedir.

Mardin’de Artan Çeviri İhtiyacı İçin Hedef Tercüme 7/24 Hizmetinizde!

Mardin, sahip olduğu tarihi değerler kadar el sanatları ile de ünlü olan bir ilimizdir. Telkari olarak bilinen gümüş işçiliği, taş işlemeciliği, bakırcılık ve ahşap oymacılığı en dikkat çeken ve tüm dünya ülkelerinden insanların Mardin’i ziyaret etmelerine neden olan el sanatlarının başında gelmektedir. Bu eşsiz el sanatlarının tanıtımını yapmak sadece ziyaretçilerin dikkatini çekmekle kalmayıp aynı zamanda farklı ülkelere ihracatı için de önemli bir fırsat sağlayacaktır. Farklı dillerde hazırlanacak internet siteleri, bloglar ve sosyal medya hesaplarının aktif olarak kullanılmasıyla tüm dünyaya Mardin’in el sanatlarını duyurmak hiç zor olmayacaktır. Tanıtım amacıyla yapılacak çalışmalarda acil tercüme ihtiyaçlarına çok hızlı ve kaliteli çözümler üretmesiyle ön plana çıkan Hedef Tercüme, Mardin’in kültürel değerlerinin tanıtılmasında etkili bir rol üstlenecektir. Üstelik Mardin veya Kızıltepe, Nusaybin, Midyat gibi çevresindeki ilçelere ücretsiz kargo ile hızlı çeviri teslimi de Hedef Tercüme Bürosu’nun hizmetleri arasındadır.

Kültür ve İnanç Turizminin Merkezi Mardin

Çok sayıda cami ve medresenin bulunduğu Mardin, farklı inançlara ait ibadethanelere de ev sahipliği yapmaktadır. Binlerce yıllık geçmişin birikimini yansıtan bu kültürel değerlerin tanıtımlarının farklı dillerde yapılmasıyla şehrin turizm potansiyelinden en üst düzeyde yararlanılması ve şehrin turizm gelirlerinin arttırılması mümkün olabilecektir.

Mardin ve ilçelerinde bulunan küçük – büyük tüm işletmelerin olduğu gibi Artuklu Üniversitesi öğrenci ve öğretim görevlilerinin de tercüme ihtiyaçlarına iletişim konusunda teknolojinin tüm olanakları ile hizmet veren Hedef Tercüme Bürosu dakikalar içerisinde fiyatlandırma yaparak işlerin hızlı ilerlemesi konusunda da kolaylık sağlamaktadır.

İletişim

Mardin

Mardin

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Hız

Proje koordinatörlerimiz en doğru tercüman seçimleri ile en hızlı şekilde sonuca ulaşmamızı sağlamaktadır.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Tercüme Konusundaki Uzmanlıklarımız

Türkçe & İngilizce Tercüme 99%
İngilizce & Türkçe Tercüme 97%
İngilizce Sözlü Tercüme 90%
İngilizce Yazılı Tercüme 99%
Hızlı Teknik Destek 99%
En Uygun Fiyat 100%
Back to Top