Mardin Tercüme

Güneydoğu Anadolu’da yer alan Mardin; tarihi, arkeolojik, mimari, etnografik ve görsel unsurlarıyla en güzel şehirlerimizden biridir. Oldukça genç bir nüfusa sahip olan Mardin’de bulunan Artuklu Üniversitesi şehrin en önemli eğitim merkezi durumundadır. Üniversite öğrenci ve öğretim görevlilerinin, akademik çalışmalarında dünya literatüründe yer alan kaynakları araştırma ve gelişmeleri takip etme ihtiyacı duydukları şüphesizdir. Akademik çalışmalarda; akademik tercümenin yanı sıra bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde çeviri de önem kazanmakta ve akademik çalışmaların kalitesini yakından etkilemektedir. Hedef Tercüme Bürosu’nun tam zamanlı tercümanları tarafından yapılan teknik ve akademik tercümelere, üstün tercüme kalitesinin yanı sıra kurum ve bireyler tarafından gelen bilgilerin ve çalışmaların gizlilik ve güvenliğine son derece önem verilmektedir.

Mardin’de Artan Çeviri İhtiyacı İçin Hedef Tercüme 7/24 Hizmetinizde!

Mardin, sahip olduğu tarihi değerler kadar el sanatları ile de ünlü olan bir ilimizdir. Telkari olarak bilinen gümüş işçiliği, taş işlemeciliği, bakırcılık ve ahşap oymacılığı en dikkat çeken ve tüm dünya ülkelerinden insanların Mardin’i ziyaret etmelerine neden olan el sanatlarının başında gelmektedir. Bu eşsiz el sanatlarının tanıtımını yapmak sadece ziyaretçilerin dikkatini çekmekle kalmayıp aynı zamanda farklı ülkelere ihracatı için de önemli bir fırsat sağlayacaktır. Farklı dillerde hazırlanacak internet siteleri, bloglar ve sosyal medya hesaplarının aktif olarak kullanılmasıyla tüm dünyaya Mardin’in el sanatlarını duyurmak hiç zor olmayacaktır. Tanıtım amacıyla yapılacak çalışmalarda acil tercüme ihtiyaçlarına çok hızlı ve kaliteli çözümler üretmesiyle ön plana çıkan Hedef Tercüme, Mardin’in kültürel değerlerinin tanıtılmasında etkili bir rol üstlenecektir. Üstelik Mardin veya Kızıltepe, Nusaybin, Midyat gibi çevresindeki ilçelere ücretsiz kargo ile hızlı çeviri teslimi de Hedef Tercüme Bürosu’nun hizmetleri arasındadır.

Kültür ve İnanç Turizminin Merkezi Mardin

Çok sayıda cami ve medresenin bulunduğu Mardin, farklı inançlara ait ibadethanelere de ev sahipliği yapmaktadır. Binlerce yıllık geçmişin birikimini yansıtan bu kültürel değerlerin tanıtımlarının farklı dillerde yapılmasıyla şehrin turizm potansiyelinden en üst düzeyde yararlanılması ve şehrin turizm gelirlerinin arttırılması mümkün olabilecektir.

Mardin ve ilçelerinde bulunan küçük – büyük tüm işletmelerin olduğu gibi Artuklu Üniversitesi öğrenci ve öğretim görevlilerinin de tercüme ihtiyaçlarına iletişim konusunda teknolojinin tüm olanakları ile hizmet veren Hedef Tercüme Bürosu dakikalar içerisinde fiyatlandırma yaparak işlerin hızlı ilerlemesi konusunda da kolaylık sağlamaktadır.

İletişim

Mardin

Mardin

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

  İsim (gerekli)

  E-posta (gerekli)

  İrtibat Telefonu

  Çeviri Dosyanız

  Tercüme Konusundaki Uzmanlıklarımız

  Türkçe & İngilizce Tercüme 99%
  İngilizce & Türkçe Tercüme 97%
  İngilizce Sözlü Tercüme 90%
  İngilizce Yazılı Tercüme 99%
  Hızlı Teknik Destek 99%
  En Uygun Fiyat 100%
  Back to Top