fbpx

Menşe Şahadetnamesi Tercümesi.

Uluslar arası ticarete konu olan ürünlerin kimliğini belirlemek amacıyla kullanılan belgeye menşe şahadetnamesi adı verilmektedir. Genellikle birbirine benzer kuralları bulunan Dünya Ticaret Örgütü üyesi ülkeler, uygulanan vergi indirimi ya da ithalat sınırlaması gibi nedenlerle ithal edilen ürünlerin hangi ülke menşeli olduğunu bilmek isterler. İthalat işlemlerinde ürünlerin menşei önem kazanmaktadır. Ticaret ve ödeme anlaşması yapılan ülkelere sevk edilecek ürünler için menşe şahadetnamesi düzenlenmesi bu anlaşmalar gereğince de zorunludur. Dış ticaret işlemleri söz konusu olduğunda diğer belgeler gibi menşe şahadetnamesinin de tercüme edilmesi gerekmektedir. Malı gönderen, alıcı, teslim şekli, mala ilişkin özelliklerin yer aldığı belgelerin tercümesi büyük dikkat ve özen gerektirmektedir. Hedef Tercüme olarak bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimine sahip tam zamanlı çalışan tercümanlarımızla, menşe şahadetnamesi tercümesi konusunda da üstün tercüme kalitesi ile müşterilerimize hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız.

Hedef Tercüme Bürosu, 65 ülke ile işbirliği içerisinde çalışan ve müşterilerinin işlemlerini hızlandırmak ve kolaylaştırmak için teknolojinin tüm imkânlarından yararlanan bir firma olarak rakipleri arasından sıyrılmakta ve menşe şahadetnamesi tercümesi konusunda da firmaların ilk tercihi haline gelmektedir. Acil tercüme ihtiyaçlarına çok hızlı ve kaliteli çözümler üretmek, tüm işlerinde gizlilik ve güvenlik garantisiyle hareket etmek, firmamızın çalışma prensiplerinin başında gelmektedir. Haftanın her günü 24 saat ulaşabileceğiniz Hedef Tercüme, gerektiğinde tercüme edilen belgelerin ücretsiz kargo ile gönderimini de sağlamaktadır.

İletişim

Menşe Şahadetnamesi Tercümesi

Menşe Şahadetnamesi Tercümesi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Hız

Proje koordinatörlerimiz en doğru tercüman seçimleri ile en hızlı şekilde sonuca ulaşmamızı sağlamaktadır.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top