Menşe Şahadetnamesi Tercümesi

Uluslar arası ticarete konu olan ürünlerin kimliğini belirlemek amacıyla kullanılan belgeye menşe şahadetnamesi adı verilmektedir. Genellikle birbirine benzer kuralları bulunan Dünya Ticaret Örgütü üyesi ülkeler, uygulanan vergi indirimi ya da ithalat sınırlaması gibi nedenlerle ithal edilen ürünlerin hangi ülke menşeli olduğunu bilmek isterler. İthalat işlemlerinde ürünlerin menşei önem kazanmaktadır. Ticaret ve ödeme anlaşması yapılan ülkelere sevk edilecek ürünler için menşe şahadetnamesi düzenlenmesi bu anlaşmalar gereğince de zorunludur. Dış ticaret işlemleri söz konusu olduğunda diğer belgeler gibi menşe şahadetnamesinin de tercüme edilmesi gerekmektedir. Malı gönderen, alıcı, teslim şekli, mala ilişkin özelliklerin yer aldığı belgelerin tercümesi büyük dikkat ve özen gerektirmektedir. Hedef Tercüme olarak bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimine sahip tam zamanlı çalışan tercümanlarımızla, menşe şahadetnamesi tercümesi konusunda da üstün tercüme kalitesi ile müşterilerimize hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız.

Hedef Tercüme Bürosu, 65 ülke ile işbirliği içerisinde çalışan ve müşterilerinin işlemlerini hızlandırmak ve kolaylaştırmak için teknolojinin tüm imkânlarından yararlanan bir firma olarak rakipleri arasından sıyrılmakta ve menşe şahadetnamesi tercümesi konusunda da firmaların ilk tercihi haline gelmektedir. Acil tercüme ihtiyaçlarına çok hızlı ve kaliteli çözümler üretmek, tüm işlerinde gizlilik ve güvenlik garantisiyle hareket etmek, firmamızın çalışma prensiplerinin başında gelmektedir. Haftanın her günü 24 saat ulaşabileceğiniz Hedef Tercüme, gerektiğinde tercüme edilen belgelerin ücretsiz kargo ile gönderimini de sağlamaktadır.

İletişim

Menşe Şahadetnamesi Tercümesi

Menşe Şahadetnamesi Tercümesi

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top