Menşei Belgesi Tercümesi

Uluslar arası ticarette dolaşımda olan malın menşeini yani üretim yerini ve hangi ülkeye ait olduğunu gösteren belgeye Menşe Şahadetnamesi adı verilmektedir. İthalat işlemlerinde ithalata konu olan ürünlerin menşeine göre işleme tabi tutulması nedeniyle ürünlerin menşeinin beyan edilmesi zorunludur. Ödenecek vergilerin hesaplanmasında yararlanılan menşei şahadetnamesi, salgın hastalık gibi nedenlerle tedbir uygulanan ülkelerden ürün ithalinin önlenebilmesinde de önem taşımaktadır. Dış ticaret işlemlerinde kullanılan diğer belgeler gibi menşei belgesinin de çevirisinin ilgili makamlara sunulması gerekmektedir. Menşei belgesi tercümesi resmi kurumlar tarafından kullanıldığından tercüme kalitesi dikkat gerektiren konulardan biridir. Menşei belgesi tercümesinde, gönderici ve alıcı isimleri, malın cinsi, özelliği ve ambalaj şekli, malın net ve brüt ağırlığı, birim fiyatı ve değeri gibi tüm bilgilerin eksiksiz olarak ve aslına bire bir sadık kalınarak tercüme edilmesi en önemli konulardan biridir.

Hedef Tercüme Bürosu olarak, dış ticaret işlemlerinde kullanılan tüm belgeler gibi menşei belgesi tercümesinde de üstün tercüme kalitesini gözetmekte ve 65 ülke ile olan işbirliğimizi müşterilerimiz lehine kullanmaktayız. Dünyanın her yerinden internet hızıyla erişim imkânı bulunan büromuz tüm dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimine sahip tam zamanlı tercümanları ile müşterilerimizin acil tercüme ihtiyaçlarına çok hızlı ve kaliteli çözümler üreterek hizmet kalitesindeki farkı ortaya koymaktadır. Müşterilerimizden gelecek talep doğrultusunda tercümelerin ücretsiz kargo ile teslimini de sağlamaktayız.

İletişim

Menşei Belgesi Tercümesi

Menşei Belgesi Tercümesi

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top