Mevzuat Tercümesi.

Teknik yönetmelik yani mevzuat denince akla ilk gelen standartlaşma kurallarıdır. Bu konuda her ülkenin ayrı kuralları vardır ve uluslararası normları belirleyen bir takım kuruluşlar bulunmaktadır. Bu standartlar ürünlerin uluslararası kimliklerini temsil eder. Yani fiyatı, kalitesi ve satış sonrası destek gibi konuların yanında güvenlik, belgeleme ve farklı durumları denetleyen ve yine bu normları benimsemiş olan ülkeler ile ticaret yapabilmek adına ürünlerinizin bu belgelere sahip olması gerekecektir.

Bu yönetmeliklerin çevirileri ise mevzuat tercümesi adı altında yapılmaktadır. Bu konudaki deneyimlerimizi sizlere sunarak en kısa süre içerisinde dünya pazarına açılmak için Hedef Tercüme hizmet vermeye devam etmektedir. Uygun fiyat anlayışı ve müşteri memnuniyetini sizlere sunarak tüm çeviri işlemlerinizde hızlı ve etkili hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ayrıca firmamızdan alacağınız hizmetlerin tamamı adreslerinize ücretsiz kargo ile gönderilmektedir. Bizlerle iletişime geçerek kısa sürede fiyatlandırma bilgilerine sahip olabilir ve yaptırmak istediğiniz tercüme işlemleri için detaylı bilgiler alabilirsiniz. Çünkü Hedef Tercüme Bürosu, tüm dünya dil ve tekniklerini kullanarak en iyi ve en hızlı tercüme hizmeti sunmaktadır.

Bünyemizde yer alan tercümanlar ile birlikte acil tercüme ihtiyaçlarınızda da bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Aldığınız tüm hizmetlerin güvenlik ve gizlilik kapsamında sizlere sunulduğunu ve hızlı çeviri teslimi olarak iletileceğinin garantisini vermekteyiz.

Teknolojinin sağladığı tüm imkânlardan yararlanarak sizlerin tercüme konusundaki ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler getirmeye devam ediyoruz. Bize 7/24 whatsapp, e-mail, telefon ve web sitemizin online dosya yükleme bölümünden dosyalarınızı yükleyerek anında ulaşabilirsiniz

İletişim

Mevzuat Tercümesi

Mevzuat Tercümesi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Hız

Proje koordinatörlerimiz en doğru tercüman seçimleri ile en hızlı şekilde sonuca ulaşmamızı sağlamaktadır.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top