Mimari Tercümesi.

En eski bilim dallarından biri olan mimari, yapıların inşasında önemli bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Ev, köprü, saray, baraj, cami gibi yapıların inşasında yararlanılan mimari teknikler her zaman yapıların en dikkat çekici kısımları haline gelmektedir. Tüm dünyayı etkisi altına alan küreselleşme kavramı mimari üzerinde de etkilerini göstermektedir.

İnşaat işlerinde uluslar arası ortaklıklar yapılmakta ve farklı ülkelerden firmaların bir araya geldiği iş ortaklıkları tarafından büyük ölçekli tesisler inşa edilmektedir. Farklı milletlerden çalışanların görev aldığı projelerde mimari tercümesi gündeme gelmekte ve çoğunlukla mimari projelerin evrensel dil niteliği taşıyan İngilizceye tercüme edilmesi gerekmektedir.

Mimari tercüme, teknik uzmanlık gerektiren bir konudur. Mimari konulu bir metnin tercüme edilmesi söz konusu olabileceği gibi bir mimari projenin çevirisi de gerekebilmektedir. Bu tür uzmanlık gerektiren konularda tercüme bürolarının uzmanlıkları da önem kazanmaktadır. Hedef Tercüme Bürosu, bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde deneyim sahibi ve çeşitli konularda uzmanlık kazanmış tercümanlarla tam zamanlı olarak çalışmakta ve mimari tercümesi ihtiyaçlarında da üstün tercüme kalitesi ile hizmet vermektedir.

Acil tercüme ihtiyaçlarında çok hızlı ve kaliteli çözümler üretebilen Hedef Tercüme Bürosunun uzman tercümanları, mimari tercüme konusunda en küçük hatanın bile büyük sonuçlar doğurabileceği bilinciyle özenli bir çalışma sergilemektedirler.

Bütün hizmetlerinde müşteri bilgilerinin gizliliği ve güvenliğini garanti eden firmamızla iletişim kurmak için e-posta adresimizi, web sitemizde bulunan canlı destek sistemini ya da Whatsapp uygulamasını kullanabilir, tercüme edilen belgelerinizin ücretsiz kargo ile gönderilmesini de isteyebilirsiniz.

İletişim

Mimari Tercümesi

Mimari Tercümesi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Hız

Proje koordinatörlerimiz en doğru tercüman seçimleri ile en hızlı şekilde sonuca ulaşmamızı sağlamaktadır.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top