Muhasebe Tercümeleri

Bir bilim dalı olarak nitelendirilen muhasebe; ticari faaliyetlerde bulunan tüm kuruluşların mali sonuçları olan işlemlerini para ile ifade edilecek şekilde kaydetmek, sınıflandırmak, özetleyerek rapor haline getirmek ve rapor sonuçlarını yorumlayarak analiz yapmak gibi çalışmaları içermektedir. Ticaretin uluslar arası bir boyut kazanması, muhasebe işlemleri sonucunda hazırlanan rapor ve mali tabloların tercüme ihtiyacının ortaya çıkmasına neden olmuştur. Bilanço, gelir tablosu gibi işletmelerin mali durumlarını özetleyen raporlar, firmaların yabancı ortaklarına sunulmak amacıyla tercüme ettirilmektedir. Muhasebe belgeleri, Hedef Tercümenin bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimine sahip full time çalışan tercümanları tarafından tercüme edilmektedir.

İnşaat şirketlerinin dâhil olduğu çok uluslu projelerde, ihale sürecinde firmanın mali yapısı hakkında bilgi sahibi olmak amacıyla da mali raporlar istenebilmektedir. Yeminli tercüme ihtiyacının ortaya çıktığı bu durumlarda, Hedef Tercüme bünyesinde görev alan yeminli tercümanlar, gizlilik ve güvenlik garantisiyle muhasebe tercümelerini yapmaktadırlar. Tercüme büromuzun 65 ülke ile olan işbirliği de bu gibi durumlarda müşterilerimizin beklentilerini eksiksiz olarak karşılamamızda avantaj sağlamaktadır. Dakikalar içerisinde fiyatlandırma yapmakta ve acil muhasebe tercümesi ihtiyaçlarında da çok hızlı ve kaliteli çözümler üreterek müşterilerimize ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktayız. Teknolojinin mümkün kıldığı tüm iletişim kanalları ile ulaşabileceğiniz firmamız haftanın 7 günü 24 saat aralıksız hizmet vermekte ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda belgelerin ücretsiz kargo ile gönderimini de sağlamaktadır.

İletişim

Muhasebe Tercümeleri

Muhasebe Tercümeleri

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top