fbpx

Muhasebe Tercümeleri.

Muhasebe Tercümelerinde Uzmanlardan Yardım Alın

Bir bilim dalı olarak nitelendirilen muhasebe; ticari faaliyetlerde bulunan tüm kuruluşların mali sonuçları olan işlemlerini para ile ifade edilecek şekilde kaydetmek, sınıflandırmak, özetleyerek rapor haline getirmek ve rapor sonuçlarını yorumlayarak analiz yapmak gibi çalışmaları içermektedir.

Ticaretin uluslar arası bir boyut kazanması, muhasebe işlemleri sonucunda hazırlanan rapor ve mali tabloların tercüme ihtiyacının ortaya çıkmasına neden olmuştur. Bilanço, gelir tablosu gibi işletmelerin mali durumlarını özetleyen raporlar, firmaların yabancı ortaklarına sunulmak amacıyla tercüme ettirilmektedir. Muhasebe belgeleri, Hedef Tercümenin bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimine sahip full time çalışan tercümanları tarafından tercüme edilmektedir.

İnşaat şirketlerinin dâhil olduğu çok uluslu projelerde, ihale sürecinde firmanın mali yapısı hakkında bilgi sahibi olmak amacıyla da mali raporlar istenebilmektedir. Yeminli tercüme ihtiyacının ortaya çıktığı bu durumlarda, Hedef Tercüme bünyesinde görev alan yeminli tercümanlar, gizlilik ve güvenlik garantisiyle muhasebe tercümelerini yapmaktadırlar.

Tercüme büromuzun 65 ülke ile olan işbirliği de bu gibi durumlarda müşterilerimizin beklentilerini eksiksiz olarak karşılamamızda avantaj sağlamaktadır. Dakikalar içerisinde fiyatlandırma yapmakta ve acil muhasebe tercümesi ihtiyaçlarında da çok hızlı ve kaliteli çözümler üreterek müşterilerimize ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktayız. Teknolojinin mümkün kıldığı tüm iletişim kanalları ile ulaşabileceğiniz firmamız haftanın 7 günü 24 saat aralıksız hizmet vermekte ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda belgelerin ücretsiz kargo ile gönderimini de sağlamaktadır.

İletişim

Muhasebe Tercümeleri

Muhasebe Tercümeleri

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Hız

Proje koordinatörlerimiz en doğru tercüman seçimleri ile en hızlı şekilde sonuca ulaşmamızı sağlamaktadır.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top