fbpx

Muş Tercüme.

Lalesi ve üzümü ile ünlü olan Muş ilimiz, Malazgirt Savaşı ile özdeşleşmiştir. Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan şehir, Muş Alparslan Üniversitesi’nin açılmasıyla hızlı bir gelişim sürecine girmiştir. 9000’i aşkın üniversite öğrencisi ve akademik personelin ilin gelişiminde önemli bir yer tutmaktadır. Üniversite öğrenci ve öğretim görevlilerinin akademik çalışmaları ile gündeme gelen Muş’ta çeviri hizmetleri de gün geçtikçe önem kazanmaktadır. Akademik çalışmalarda, farklı ülkelerde yapılan yayınların takibi büyük bir yer tutmaktadır. Farklı dillerdeki yayınların Türkçeye çevrilmesinde Hedef Tercüme Bürosu’nun üstün kaliteli tercümeleri, gizlilik ve güvenliği ilke edinen çalışma sistemi akademik personelin çalışmalarına olduğu gibi öğrencilerin çalışmalarına da önemli bir destek sağlamaktadır. Kendi akademisyenlerimizin çalışmalarının yabancı kaynaklarda yer alması da ülkemiz açısından kayda değer bir gelişme olarak değerlendirilmektedir. Türkçeden yapılan çevirilerde bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimine sahip full time çalışan Hedef Tercüme uzmanları, profesyonel hizmetlerini uygun fiyatlara sunmaktadır.

Aranan Profesyonel Tercüme Desteği Artık Muş’ta!

Muş lalesi ve üzümü her ne kadar kentin sembolü haline gelse de; bilinmeyen güzelliklerinden biri de el tezgâhlarında dokunan eşsiz desen ve renklere sahip halılardır. Muş’ta el tezgâhlarında dokunan el halılarının yapılan tanıtım çalışmaları ile tüm dünyaya tanıtılması, dünya pazarında da aranan ürünler haline gelmesini sağlayacaktır. Halılar, internetin olağanüstü gücü kullanılarak farklı dillerde hazırlanan web siteleri ile dünya markası haline getirilmesi güç olmayacaktır. 65 ülke ile işbirliği içerisinde olan Hedef Tercüme, web sitelerinde yer alacak farklı dillerdeki içeriklerin tercümesinde de oldukça deneyim sahibi bir kadro ile çalışmaktadır. E-posta, online müşteri temsilcisi ve Whatsapp gibi teknolojik gelişmeleri kullanarak müşterilerine 7 gün ve 24 saat hizmet veren Hedef Tercüme acil tercüme ihtiyaçlarına çok hızlı ve kaliteli çözümler üretmesiyle rakipleri arasından sıyrılmaktadır.

Muş ve İlçelerine Çeviri Hizmeti

Hasköy, Malazgirt, Bulanık, Varto ve Korkut ilçelerine de Muş’a olduğu gibi ücretsiz kargo ile çeviri teslimi imkânı sağlayan Hedef Tercüme Bürosu hızlı çeviri teslimi konusunda da müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.

Muş lalesinin Muş’u temsil eden bir marka haline getirilmesi ve üzümcülüğün geliştirilmesine yönelik faaliyetlerin hız kazandığı Muş’un lalesi, üzümü ve el halılarıyla Türkiye sınırlarını aşıp bir dünya markası haline gelmesine Hedef Tercüme de uzman kadrosu ve profesyonelliği ile katkıda bulunmaktan gurur duyacaktır.

İletişim

Muş

Muş

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Hız

Proje koordinatörlerimiz en doğru tercüman seçimleri ile en hızlı şekilde sonuca ulaşmamızı sağlamaktadır.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Tercüme Konusundaki Uzmanlıklarımız

Türkçe & İngilizce Tercüme 99%
İngilizce & Türkçe Tercüme 97%
İngilizce Sözlü Tercüme 90%
İngilizce Yazılı Tercüme 99%
Hızlı Teknik Destek 99%
En Uygun Fiyat 100%
Back to Top