Muş Tercüme

Lalesi ve üzümü ile ünlü olan Muş ilimiz, Malazgirt Savaşı ile özdeşleşmiştir. Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan şehir, Muş Alparslan Üniversitesi’nin açılmasıyla hızlı bir gelişim sürecine girmiştir. 9000’i aşkın üniversite öğrencisi ve akademik personelin ilin gelişiminde önemli bir yer tutmaktadır. Üniversite öğrenci ve öğretim görevlilerinin akademik çalışmaları ile gündeme gelen Muş’ta çeviri hizmetleri de gün geçtikçe önem kazanmaktadır. Akademik çalışmalarda, farklı ülkelerde yapılan yayınların takibi büyük bir yer tutmaktadır. Farklı dillerdeki yayınların Türkçeye çevrilmesinde Hedef Tercüme Bürosu’nun üstün kaliteli tercümeleri, gizlilik ve güvenliği ilke edinen çalışma sistemi akademik personelin çalışmalarına olduğu gibi öğrencilerin çalışmalarına da önemli bir destek sağlamaktadır. Kendi akademisyenlerimizin çalışmalarının yabancı kaynaklarda yer alması da ülkemiz açısından kayda değer bir gelişme olarak değerlendirilmektedir. Türkçeden yapılan çevirilerde bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimine sahip full time çalışan Hedef Tercüme uzmanları, profesyonel hizmetlerini uygun fiyatlara sunmaktadır.

Aranan Profesyonel Tercüme Desteği Artık Muş’ta!

Muş lalesi ve üzümü her ne kadar kentin sembolü haline gelse de; bilinmeyen güzelliklerinden biri de el tezgâhlarında dokunan eşsiz desen ve renklere sahip halılardır. Muş’ta el tezgâhlarında dokunan el halılarının yapılan tanıtım çalışmaları ile tüm dünyaya tanıtılması, dünya pazarında da aranan ürünler haline gelmesini sağlayacaktır. Halılar, internetin olağanüstü gücü kullanılarak farklı dillerde hazırlanan web siteleri ile dünya markası haline getirilmesi güç olmayacaktır. 65 ülke ile işbirliği içerisinde olan Hedef Tercüme, web sitelerinde yer alacak farklı dillerdeki içeriklerin tercümesinde de oldukça deneyim sahibi bir kadro ile çalışmaktadır. E-posta, online müşteri temsilcisi ve Whatsapp gibi teknolojik gelişmeleri kullanarak müşterilerine 7 gün ve 24 saat hizmet veren Hedef Tercüme acil tercüme ihtiyaçlarına çok hızlı ve kaliteli çözümler üretmesiyle rakipleri arasından sıyrılmaktadır.

Muş ve İlçelerine Çeviri Hizmeti

Hasköy, Malazgirt, Bulanık, Varto ve Korkut ilçelerine de Muş’a olduğu gibi ücretsiz kargo ile çeviri teslimi imkânı sağlayan Hedef Tercüme Bürosu hızlı çeviri teslimi konusunda da müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.

Muş lalesinin Muş’u temsil eden bir marka haline getirilmesi ve üzümcülüğün geliştirilmesine yönelik faaliyetlerin hız kazandığı Muş’un lalesi, üzümü ve el halılarıyla Türkiye sınırlarını aşıp bir dünya markası haline gelmesine Hedef Tercüme de uzman kadrosu ve profesyonelliği ile katkıda bulunmaktan gurur duyacaktır.

İletişim

Muş

Muş

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

  İsim (gerekli)

  E-posta (gerekli)

  İrtibat Telefonu

  Çeviri Dosyanız

  Tercüme Konusundaki Uzmanlıklarımız

  Türkçe & İngilizce Tercüme 99%
  İngilizce & Türkçe Tercüme 97%
  İngilizce Sözlü Tercüme 90%
  İngilizce Yazılı Tercüme 99%
  Hızlı Teknik Destek 99%
  En Uygun Fiyat 100%
  Back to Top