Nevşehir Tercüme.

İç Anadolu Bölgesi’nin tarihi ve doğal güzellikleri ile anılan şehri Nevşehir’in en bilinen özelliği Peribacalarına ev sahipliği yapmasıdır. Her yıl dünyanın farklı ülkelerinden binlerce turistin ziyaret ettiği Kapadokya Bölgesi’ndeki peribacaları, ülkemizin doğal güzellikleri arasında ön sıralarda yer almaktadır. Tanıtım faaliyetlerinin de önem kazanmasına neden olan bu durum bölgede üstün kaliteli çeviri hizmetlerine ihtiyacı da arttırmaktadır. Hedef Tercüme Bürosu, tüm Türkiye’de olduğu gibi Nevşehir’in ve Acıgöl, Avanos, Gülşehir, Derinkuyu, Ürgüp, Hacıbektaş ve Kozaklı ilçelerine de ücretsiz kargo ile çeviri teslimi yapmaktadır. Müşterileri ile iletişim kurmakta teknolojinin tüm olanaklarından yararlanan Hedef Tercüme, dakikalar içerisinde fiyatlandırma yaparak acil tercüme ihtiyaçlarına da çok hızlı ve kaliteli çözümler üretmektedir.

Peribacalarının Şehri Nevşehir’de Uygun Fiyatlı Tercüme

Nevşehir, en çok Peribacaları ve Kapadokya’da yapılan balon turlarıyla anılıyor olsa da; M.Ö. 3000 yıllarına dek uzanan tarihi nedeniyle pek çok tarihi eseri de sınırları içerisinde barındırmaktadır. Hititler, Persler, Makedonyalılar, Selevkoslar, Roma, Bizans, Selçuklu, Dulkadiroğluları ve son olarak Osmanlıların hüküm sürdüğü bölge, tarihte Kapadokya Krallığı adıyla da anılmıştır. Bu zengin tarih ve kültür birikiminin dünya ülkelerine duyurulması ve yabancı turist ziyaretlerinin arttırılması için bölgenin tanıtımının iyi yapılması büyük önem taşımaktadır. Bölge ile ilgili bilgilerin çeşitli ortamlarda bütün dünya dillerinde yayınlanması, tanınırlığı arttırmakta en etkili yöntem olacaktır. Hedef Tercüme, bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimine sahip full time çalışan tercüman kadrosuyla Nevşehir ve çevresinde bulunan tüm turistik tesislere, belediye ve devlet kurumlarına gizlilik ve güvenlik garantisiyle çeviri hizmeti vermektedir.

Nevşehir ve Avanos’un Ünlü Çömlekleri

Nevşehir sınırlarında yer alan Avanos, Hititliler döneminden beri süre gelen seramik yapım geleneği ile bölgenin el sanatları ve alışveriş merkezi haline gelmiştir. Dünyada eşi benzeri olmayan bu çömlekler ve küpler önemli ihracat ürünleri olarak değerlendirilebilir. 65 ülke ile işbirliği içerisinde olan Hedef Tercüme, müşterilerinin ihracat işlemleri ile ilgili ihtiyaç duydukları tercümelerde de profesyonel bir çalışma sürdürmekte ve hizmet kalitesini arttırmak amacıyla her geçen gün kendini daha da geliştirmektedir. Müşteri memnuniyetini ilke olarak benimseyen Hedef Tercüme, ülkemizin doğal ve tarihi güzelliklerinin tüm dünyaya duyurulması, el sanatlarının dünya pazarında yer alması amacıyla sürdürülen çalışmalarda görev almaya özellikle önem vermektedir.

İletişim

Nevşehir

Nevşehir

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Hız

Proje koordinatörlerimiz en doğru tercüman seçimleri ile en hızlı şekilde sonuca ulaşmamızı sağlamaktadır.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Tercüme Konusundaki Uzmanlıklarımız

Türkçe & İngilizce Tercüme 99%
İngilizce & Türkçe Tercüme 97%
İngilizce Sözlü Tercüme 90%
İngilizce Yazılı Tercüme 99%
Hızlı Teknik Destek 99%
En Uygun Fiyat 100%
Back to Top