Norveççe Tercüme

Norveçce Kuzey Germanik dil ailesinde  en çok konuşulan dil olma özelliğine sahiptir. Norveçce edebi olarak “kitap dili”  (Bokmål) ve” yeni Norveçce” olarak bilinen (Nynorsk) iki resmi yazılı biçeme sahiptir ve bunlara ek olarak iki tane daha resmi olmayan yazım sitili bulunmaktadır. Bilindiği üzere Norveç coğrafi konumu ve Birleşmiş Milletler, NATO ve Avrupa Konseyi gibi önemli toplulukların kurucu üyesi olması itibarı ile de kritik bir öneme sahiptir.

Norveç’in dünyadaki önemli duruşuna paralel olarak Türkiye’de de turizm başta olmak üzere Norveç’le birçok alanda kurulan ilişkilerin gelişimi iletişim alanında profesyonel bir desteği elzem kılmaktadır.

Bu nedenle Hedef Tercüme Bürosu olarak profesyonel, kaliteli, kurumsal, hızlı ve uygun fiyatlara her alanda tercüme ihtiyacınızı giderebilmek için haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermekteyiz.

Hedef Tercüme Bürosu olarak müşterilerimize kalite ve memnuniyeti garanti etmekteyiz.

Norveççe Tercüme

Norveççe Tercüme Fiyatları

En Uygun Fiyat ve En Kaliteli Hizmet Garantisi
30 TL KDV Dahil Değildir
Türkçe – Norveççe Tercüme
1000 Karakter
7 Gün 24 Saat Hizmet
30 TL KDV Dahil Değildir
Norveççe – Türkçe Tercüme
1000 Karakter

Farklılıklarımız

Neden Biz?

Norveçce tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en düşük fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan firmamız bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmeye devam ediyor. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin Norveçce metinlerini titizlikle analiz ederek en uygun çözümleri sizlerle sunan profesyonel ekibimiz bu noktada sizler için en özel hizmeti sunmaktadır. Norveçce tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere hemen ulaşın

En Uygun Fiyat Garantisi

Norveçce tercüme dosyanızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun en uygun fiyat tekliflerini sizlerle buluşturan Hedef Tercüme Bürosu uygun fiyata en kaliteli Norveçce tercüme hizmetini sunmaya devam ediyor. Bu noktada dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden en hesaplı Norveçce çeviri çözümlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Norveçce – Türkçe  30 TL

Türkçe – Norveçce  30 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

7/24 Teknik Destek

Günün her saatinde Norveçce tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farklı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel desteğimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan Norveçce tercüme hizmeti almayın!

Aynı Gün Kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

Güvenliğiniz Garantimiz Altında

İnternet sitemizde ve mail sunucularımız da kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor