Norveçce Tercüme Bürosu

norvecNorveçce Kuzey Germanik dil ailesinde  en çok konuşulan dil olma özelliğine sahiptir. Norveçce edebi olarak “kitap dili”  (Bokmål) ve” yeni Norveçce” olarak bilinen (Nynorsk) iki resmi yazılı biçeme sahiptir ve bunlara ek olarak iki tane daha resmi olmayan yazım sitili bulunmaktadır. Bilindiği üzere Norveç coğrafi konumu ve Birleşmiş Milletler, NATO ve Avrupa Konseyi gibi önemli toplulukların kurucu üyesi olması itibarı ile de kritik bir öneme sahiptir.
Norveç’in dünyadaki önemli duruşuna paralel olarak Türkiye’de de turizm başta olmak üzere Norveç’le birçok alanda kurulan ilişkilerin gelişimi iletişim alanında profesyonel bir desteği elzem kılmaktadır. Bu nedenle Hedef Tercüme Bürosu olarak profesyonel, kaliteli, kurumsal, hızlı ve uygun fiyatlara her alanda tercüme ihtiyacınızı giderebilmek için haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermekteyiz.

Hedef Tercüme Bürosu olarak müşterilerimize kalite ve memnuniyeti garanti etmekteyiz.

Norveçce Tercüme Fiyatları

Türkçe – Norveçce Tercüme

30 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Norveçce – Türkçe Tercüme

30 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Farklılıklarımız


norvec Norveçce tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en düşük fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan firmamız bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmeye devam ediyor. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin Norveçce metinlerini titizlikle analiz ederek en uygun çözümleri sizlerle sunan profesyonel ekibimiz bu noktada sizler için en özel hizmeti sunmaktadır. Norveçce tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere hemen ulaşın.Hızlı İletişim! 

en-uygun-fiyat

Norveçce tercüme dosyanızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun en uygun fiyat tekliflerini sizlerle buluşturan Hedef Tercüme Bürosu uygun fiyata en kaliteli Norveçce tercüme hizmetini sunmaya devam ediyor. Bu noktada dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden en hesaplı Norveçce çeviri çözümlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Norveçce – Türkçe  30 TL

Türkçe – Norveçce  30 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde Norveçce tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farklı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel desteğimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan Norveçce tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız profesyonel sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız tarafımızca sağlanmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız tercih ettiği güveni sizlerle buluşturmaktadır.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de temin eden Hedef Tercüme bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Hemen Tercüme Teklifi İsteyin!

  İsim (gerekli)

  E-posta (gerekli)

  İrtibat Telefonu

  Çeviri Dosyanız

  Norveçce Konusunda Ki Uzmanlıklarımız

  Türkçe & Norveçce Tercüme 99%
  Norveçce & Türkçe Tercüme 97%
  Norveçce Sözlü Tercüme 90%
  Norveçce Yazılı Tercüme 99%
  Hızlı Teknik Destek 99%
  En Uygun Fiyat 100%

   

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Back to Top