fbpx

Noter Yeminli Vekâletname Tercümesi.

Cezaevinde bulunan kişilerin savunmasının yapılması için avukatını tayin etmek ve dışarıda süren hukuki işlemlerin sürdürülebilmesi için ikinci bir şahsa vekâletname vermesi gerekir. Bunun alınabilmesi için de bölgedeki noterliğin görevlendirmiş olduğu yetkili kişinin hükümlü ile yüz yüze görüşmesi gerekmektedir.

Ülkemizde düzenlenen cezaevi avukatı vekâletnamelerinin yurt dışında geçerli olabilmesi içi noter yeminli vekâletname tercümesi yapılması gerekir. Yeminli bir tercüman tarafından vekâletin kullanılacağı ülkenin ana diline yapılacak olan tercüme işlemleri Hedef Tercüme tarafından yapılmakta ve sizlere sunulmaktadır. Üstelik alacağınız hizmetlerin tamamı ücretsiz kargo ile sunulmaktadır. Avukat vekâleti alınmış olan bir hükümlünün yurt dışındaki süreçlerinin sorunsuz bir şekilde devam edebilmesi için tüm kurallara uygun bir şekilde yapılması gerçekten ayır bir özveri gerektirmektedir ve sizlere tercüme konusundaki deneyimimiz ile birlikte en hızlı ve en güvenli hizmeti vermeye devam ediyoruz. Üstelik firmamız dakikalar içerisinde fiyatlandırma sunarak üstün tercüme kalitesiyle öncü tercüme firmaları arasında girmeyi başarmıştır. Full time olarak çalışan tercümanlarımız da bu konudaki çalışmalarına aralıksız olarak devam etmektedir.

Gizlilik ve güvenlik garantisi altında acil tercüme ihtiyaçlarınızı da karşılayan Hedef Tercüme Bürosu, uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve kullandığı son teknolojik imkânlar ile 65 ülke ile işbirliği içerisindedir. Sizler de noter yeminli vekâletname tercümesi ile ilgili tüm hizmetleri tarafımızdan hızlı ve güvenli bir şekilde alabilir ve yurt dışındaki hukuki süreçlerin sorunsuz bir şekilde devam etmesini sağlayabilirsiniz.

İletişim

Noter Yeminli Vekaletname Tercümesi

Noter Yeminli Vekaletname Tercümesi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Hız

Proje koordinatörlerimiz en doğru tercüman seçimleri ile en hızlı şekilde sonuca ulaşmamızı sağlamaktadır.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top