Noter Yeminli Vekâletname Tercümesi

Cezaevinde bulunan kişilerin savunmasının yapılması için avukatını tayin etmek ve dışarıda süren hukuki işlemlerin sürdürülebilmesi için ikinci bir şahsa vekâletname vermesi gerekir. Bunun alınabilmesi için de bölgedeki noterliğin görevlendirmiş olduğu yetkili kişinin hükümlü ile yüz yüze görüşmesi gerekmektedir.

Ülkemizde düzenlenen cezaevi avukatı vekâletnamelerinin yurt dışında geçerli olabilmesi içi noter yeminli vekâletname tercümesi yapılması gerekir. Yeminli bir tercüman tarafından vekâletin kullanılacağı ülkenin ana diline yapılacak olan tercüme işlemleri Hedef Tercüme tarafından yapılmakta ve sizlere sunulmaktadır. Üstelik alacağınız hizmetlerin tamamı ücretsiz kargo ile sunulmaktadır. Avukat vekâleti alınmış olan bir hükümlünün yurt dışındaki süreçlerinin sorunsuz bir şekilde devam edebilmesi için tüm kurallara uygun bir şekilde yapılması gerçekten ayır bir özveri gerektirmektedir ve sizlere tercüme konusundaki deneyimimiz ile birlikte en hızlı ve en güvenli hizmeti vermeye devam ediyoruz. Üstelik firmamız dakikalar içerisinde fiyatlandırma sunarak üstün tercüme kalitesiyle öncü tercüme firmaları arasında girmeyi başarmıştır. Full time olarak çalışan tercümanlarımız da bu konudaki çalışmalarına aralıksız olarak devam etmektedir.

Gizlilik ve güvenlik garantisi altında acil tercüme ihtiyaçlarınızı da karşılayan Hedef Tercüme Bürosu, uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve kullandığı son teknolojik imkânlar ile 65 ülke ile işbirliği içerisindedir. Sizler de noter yeminli vekâletname tercümesi ile ilgili tüm hizmetleri tarafımızdan hızlı ve güvenli bir şekilde alabilir ve yurt dışındaki hukuki süreçlerin sorunsuz bir şekilde devam etmesini sağlayabilirsiniz.

İletişim

Noter Yeminli Vekaletname Tercümesi

Noter Yeminli Vekaletname Tercümesi

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top