fbpx

Nüfus Cüzdanı Tercümesi.

Resmi belge niteliği taşıyan nüfus cüzdanı, vatandaşlarına devletçe verilen ve kimlikleriyle kişisel durumlarını gösteren bir belgedir. Kimlik belgesi, nüfus kâğıdı, hüviyet cüzdanı gibi adlarla da anılan nüfus cüzdanının çevirisine çeşitli nedenlerle ihtiyaç duyulabilmektedir. Kişinin bir başka ülkeye seyahat edeceği durumlarda vize işlemleri için nüfus cüzdanı tercümesi istenmektedir. Konsolosluklara sunulacak nüfus cüzdanı tercümesi, kişinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olduğunu kanıtlamakta ve kimlik bilgilerini içermektedir. Yabancı uyruklu bir kişiyle evlenme durumunda da nüfus cüzdanı tercümesi gerekmektedir. Her ne nedenle olursa olsun, nüfus cüzdanı tercümesi konusunda da Hedef Tercüme uzmanlığına ve üstün tercüme kalitesine güvenebilirsiniz.

Bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme hizmeti sunan Hedef Tercüme, nüfus cüzdanı tercümelerinde de dakikalar içinde fiyatlandırma yapmakta ve tam zamanlı çalışan tercümanları ile ihtiyaçlarınızın en kısa sürede karşılanmasını sağlamaktadır. Nüfus cüzdanı tercümesinde, belge üzerinde yer alan matbu bilgilerin tercüme edilmesinden başlanıp, sonradan doldurulan ve kişisel bilgileri içeren kısımla devam edilmekte ve son olarak soğuk damga dâhil onay, mühür, imza kısımları tercüme edilmektedir. Bir başka ülkenin yetkililerine kimliğinizi kanıtlamakta kullanacağınız nüfus cüzdanı tercümeleriniz gizlilik ve güvenlik garantisiyle gerçekleştirilmektedir. Web sitemizde bulunan çevrimiçi müşteri temsilcisi, e-posta ya da cep telefonlarında bulunan Whatsapp uygulaması ile göndereceğiniz nüfus cüzdanlarınız için hızlı çeviri teslimi de söz konusudur. Haftanın her günü 24 saat tüm tercüme ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Nüfus Cüzdanı Tercümesi

Nüfus Cüzdanı Tercümesi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Hız

Proje koordinatörlerimiz en doğru tercüman seçimleri ile en hızlı şekilde sonuca ulaşmamızı sağlamaktadır.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top