Nüfus Cüzdanı Tercümesi

Resmi belge niteliği taşıyan nüfus cüzdanı, vatandaşlarına devletçe verilen ve kimlikleriyle kişisel durumlarını gösteren bir belgedir. Kimlik belgesi, nüfus kâğıdı, hüviyet cüzdanı gibi adlarla da anılan nüfus cüzdanının çevirisine çeşitli nedenlerle ihtiyaç duyulabilmektedir. Kişinin bir başka ülkeye seyahat edeceği durumlarda vize işlemleri için nüfus cüzdanı tercümesi istenmektedir. Konsolosluklara sunulacak nüfus cüzdanı tercümesi, kişinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olduğunu kanıtlamakta ve kimlik bilgilerini içermektedir. Yabancı uyruklu bir kişiyle evlenme durumunda da nüfus cüzdanı tercümesi gerekmektedir. Her ne nedenle olursa olsun, nüfus cüzdanı tercümesi konusunda da Hedef Tercüme uzmanlığına ve üstün tercüme kalitesine güvenebilirsiniz.

Bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme hizmeti sunan Hedef Tercüme, nüfus cüzdanı tercümelerinde de dakikalar içinde fiyatlandırma yapmakta ve tam zamanlı çalışan tercümanları ile ihtiyaçlarınızın en kısa sürede karşılanmasını sağlamaktadır. Nüfus cüzdanı tercümesinde, belge üzerinde yer alan matbu bilgilerin tercüme edilmesinden başlanıp, sonradan doldurulan ve kişisel bilgileri içeren kısımla devam edilmekte ve son olarak soğuk damga dâhil onay, mühür, imza kısımları tercüme edilmektedir. Bir başka ülkenin yetkililerine kimliğinizi kanıtlamakta kullanacağınız nüfus cüzdanı tercümeleriniz gizlilik ve güvenlik garantisiyle gerçekleştirilmektedir. Web sitemizde bulunan çevrimiçi müşteri temsilcisi, e-posta ya da cep telefonlarında bulunan Whatsapp uygulaması ile göndereceğiniz nüfus cüzdanlarınız için hızlı çeviri teslimi de söz konusudur. Haftanın her günü 24 saat tüm tercüme ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Nüfus Cüzdanı Tercümesi

Nüfus Cüzdanı Tercümesi

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top