Ön Lisans Diploması Tercümesi

Eğitim hayatının bitip iş hayatının başlamasıyla iş arayışları da gündeme gelmekte, hayatın bir başka aşamasına hızlı bir geçiş yaşanmaktadır. İş arayışında farklı ülkelerde yerleşik firmalara başvuruların öncelik kazanması halinde ön lisans diploması tercümesi de bir ihtiyaç haline gelmektedir. Ön lisans diploması tercümesi konusunda da Hedef Tercüme‘nin bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme hizmetinden yararlanabilir, tercümesi yapılan ön lisans diplomanızı başvurularınızda kullanabilirsiniz. İş başvurusunun olumlu sonuçlanması ya da göçmenlik başvurusu gibi durumlarda ise; ön lisans diploması çevirisinin yeminli tercümanlar tarafından yapılması gerekmektedir. Full time çalışan yeminli tercümanları ile üstün tercüme kalitesiyle hizmetlerini sürdüren Hedef Tercüme, her tür diploma ve eğitim belgesi tercümesi konusunda müşterilerine eksiksiz bir hizmet sunmaktadır.

Hedef Tercüme Bürosu‘nun 65 ülke ile işbirliği de bu tür durumlarda müşterilerinin işlerini hızlandırmak ve kolaylaştırmakta avantaj sağlamaktadır. İletişim teknolojisinin tüm imkânlarını müşterilerine erişim kolaylığı sağlamak amacıyla kullanan Hedef Tercüme’ye haftanın 7 günü ve 24 saat web sitesinde bulunan online müşteri temsilcisi ya da e-posta ile ulaşabilir, acil durumlarda ön lisans diplomanızın fotoğrafını çekip Whatsapp ile gönderebilirsiniz. Tercüme talepleriniz dakikalar içerisinde fiyatlandırılacak ve ihtiyacınıza göre hızlı çeviri teslimi yapılacaktır. Acil durumlarda çok hızlı ve kaliteli çözümler üreterek müşterilerinin ilk tercihi durumuna gelen firmamız, gerekli durumlarda tercümeleri Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo ile göndermektedir.

İletişim

Ön Lisans Diploması Tercümesi

Ön Lisans Diploması Tercümesi

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top