Önlisans Belge Tercümesi.

Önlisans diploması, herhangi bir yüksek okulu 2 yıl okuduktan sonra mezun olan kişilere verilmektedir. Ayrıca geçici diploma yerine geçen önlisans bitirme belgesi, diploma almaya gidildiği sırada verilmektedir. Lisans öğrenimi sırasında ilk 2 seneye ait olan ve tüm derslerinden başarıyla ayrılan adayların tercih yapabilmesi için bu düzeyde sınava girmiş olması gerekmektedir.

Önlisans belgelerinin tercüme işlemlerinde Hedef Tercüme Bürosu olarak sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Öğrenciler 4 yıllık bir fakülte öğrenimi görürken, ayı isim ile 2 yıllık alanları bulunan bazı bölümlerin tercih sırasında yaşanan zorlukları sürekli ifade etmektedir. Ayrıca bu adaylar 4 yıllık olan bölümleri okumaya devam ederken, okudukları bölüme ara vererek 2 yıllık diplomayı almaktaydı. YÖK ise bir süre sonra bu durumun önüne geçti ve önlisans diplomasını vererek alan belirleyici faktörü ortadan kaldırdı. Resmi işlemler için artık önlisans belge tercümesi yaptırmak adına Hedef Tercüme‘yi tercih edebilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm resmi belge tercüme işlemleri de tarafımızdan hızlı bir şekilde yapılmaya devam etmektedir.

Resmi belgelerin çevirisi hızlı çeviri teslimi ile çok kısa bir sürede üstün kalite anlayışı ile yapılmaktadır. Ayrıca alacağınız hizmetlerin tamamı ücretsiz kargo ile tarafınıza teslim ediliyor. Firmamız dünyada yer alan tüm dillerde çeviri yapmaktadır ve bu çevirilerinin tamamını güvenlik ve gizlilik garantisi altında siz değerli müşterilerine sunmaya devam etmektedir

İletişim

Ön Lisans Belge Tercümesi

Ön Lisans BelgeTercümesi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Hız

Proje koordinatörlerimiz en doğru tercüman seçimleri ile en hızlı şekilde sonuca ulaşmamızı sağlamaktadır.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top