fbpx

Ortadoğu Dilleri Tercüme ve Yerelleştirme Servisi

Orta Doğu

Orta Doğu

Hedef Tercüme Bürosu bütün dünya dillerinde tercüme ve yerelleştirme servisi sunmaktadır. Tam zamanlı çalışan tercüman kadrosu ile kesintisiz sunduğu tercüme hizmetinde sektörünün lideridir. Ortadoğu dilleri konusunda deneyimli olan tercüme büromuz bu alanda profesyonel tercüman-mütercim kadrosuna sahiptir. Arapça, Farsça gibi ortadoğuda çok konuşulan dillerin yanında az sayıda konuşulan Keldani, Deri gibi dillerde de uzman ekibimiz tarafından çeviri hizmeti vermekteyiz. Türkçe, Arapça, Farsça Ortadoğu coğrafyasının en çok konuşulan dilleridir. Bunun yanında konuşan  İbranice, Kürtçe, Ermenice, Urduca gibi diller yer almaktadır. Ortadoğu coğrafyasında ayrıca İngilizce, Rusça, Fransızcada yoğun olarak konuşulmaktadır.

Bütün Ortadoğu dillerinde yüksek çeviri kalitesi ve uygun fiyatlar sunmaktayız.

Ortadoğu Dilleri

Listede bulunmayan fakat tercümesini istediğiniz dil  bulunuyorsa lütfen iletişim formundan bize iletiniz. Dakikalar içerisinde sizlere geri dönüş yapacağız.

 

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Dakikalar İçinde Tercüme Teklifi Alın

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Tercüme Alanındaki Uzmanlıklarımız

Türkçe Tercüme 99%
İngilizce Tercüme 97%
Almanca Tercüme 95%
Rusça Tercüme 99%
Arapça Tercüme 99%
Fransızca Tercüme %99
Back to Top