Osmanlıca Tercüme

Osmanlıca temel olarak Arapça ve Farsçadan etkilenmiş 13. ve 20. yüzyıllar arasında Osmanlı Devleti’nin hakim olduğu bütün topraklarda kullanılmış bir dildir. 7 yüzyıllık geçmişin ardından şuanda resmi bir dil olarak kullanılmamakla beraber geride birçok Osmanlıca yazılmış eser bırakmıştır. Bu önemli dilin anlaşılması,  okunabilmesi ve Osmanlı tarihinin doğru bir şekilde anlaşılıp yorumlanabilmesi için uzman yardımı almak dışında başka bir alternatif bulunmamaktadır.

Hedef Tercüme Bürosu olarak bizimle birlikte çalışan, Osmanlıca tercümede uzman olan deneyimli ekibimizle sizlere uygun fiyata, kısa sürede kaliteli çeviri hizmeti sunmaktayız.

Osmanlıca Tercüme

OSTercüme Fiyatları

En Uygun Fiyat ve En Kaliteli Hizmet Garantisi
49 TL KDV Dahil Değildir
Türkçe – Osmanlıca Tercüme
1000 Karakter
7 Gün 24 Saat Hizmet
49 TL KDV Dahil Değildir
Osmanlıca – Türkçe Tercüme
1000 Karakter

Farklılıklarımız

Neden Biz?

Osmanlıca tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en düşük fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan firmamız bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmeye devam ediyor. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin Osmanlıca metinlerini titizlikle analiz ederek en uygun çözümleri sizlerle sunan profesyonel ekibimiz bu noktada sizler için en özel hizmeti sunmaktadır. 

Osmanlıca tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere hemen ulaşın.

En Uygun Fiyat Garantisi

Osmanlıca tercüme dosyanızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun en uygun fiyat tekliflerini sizlerle buluşturan Hedef Tercüme Bürosu uygun fiyata en kaliteli Osmanlıca tercüme hizmetini sunmaya devam ediyor. Bu noktada dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden en hesaplı Osmanlıca çeviri çözümlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Osmanlıca – Türkçe 49 TL

Türkçe – Osmanlıca 49 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

7/24 Teknik Destek

Günün her saatinde Osmanlıca tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farklı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel desteğimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan Osmanlıca tercüme hizmeti almayın!

Aynı Gün Kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

Güvenliğiniz Garantimiz Altında

İnternet sitemizde ve mail sunucularımız da kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor